Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Новини України і світу
 4. Блог Jobs.ua

Як ви бачите свою пенсію?

21.02.2019 66Автор: Александр Мавлидинов
Як ви бачите свою пенсію?

Як ви бачите свою пенсію?

21.02.2019     66Автор: 

Результати опитування, яке проводила компания Jobs.ua, показали думки українських працівників щодо нарахування пенсій.

На запитання «Як ви бачите накоплення власних пенсійних збережень?», респонденти відповіли таким чином.

30% з них згодні з існуючою системою, коли пенсії формуються за допомогою Пенсійного фонду держави.

70% вважають, що їм було би краще накопичувати майбутню пенсію «власними силами». Під «власними силами», мається на увазі, регулярні відчислення з доходів людини, які здійснюються за попереднім узгодженням з нею й на той рахунок, який обирає людина.

Політичні діячи, раз за разом висловлюють схожі думки, розмірковуючи про доцільність такого підходу до забезпечення фінансами людини на період, коли вона вже не зможе працювати.

Але й респонденти опитування, й діячи з політики, що мають такі думки, уточнюють, що для такого підходу у накопиченні пенсій, країні потрібно ще багато змін у таких напрямках, як безпека банківської сфери та захищеність громадян від можливого шахрайства з їх грошима.

Читайте також

 • Як гасити емоційне вигорання працівників?24 березень, 2019

  Емоційне вигорання серед працівників виникає все частіше в наш час. Не піддаються емоційному вигоранню ліше стресостійкі робітники, але і у них виникає емоційний занепад. Тому тема емоційного вигорання досить актуальна.

 • Достиг потолка в карьере. Что дальше?24 березень, 2019

  Движение по карьерной лестнице - неотъемлемая часть профессионального роста работника. Каждый специалист желает пройти и подняться на самую вершину карьерной лестницы. Молодые специалисты - счастливые люди, у которых все впереди. Более опытные специалисты, оказавшись на пике своей профессионального роста задают себе вопрос о том, а что дальше. Чаще всего это происходит, когда специалист уже получил опыт на должности и чувствует необходимость в дальнейшем развитии. Для многих специалистов это является настоящим испытанием, ведь он стоит между выбором своего дальнейшего профессионального пути.

 • Общение с начальством19 березень, 2019

  Общение сотрудника с начальством существенно отличается от общения и построения общения с коллегами по работе. Если вы до сих пор придерживаетесь мнения, что общаться с начальством на равных можно, то эта статья как раз предназначена для того, чтобы развеять этот миф, ну и, конечно, дать практические советы о том, как грамотно выстраивать такие отношения.

 • "Гендерна рівність" українських зарплат18 березень, 2019

  Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

 • Що враховувати, перед працевлаштуванням17 березень, 2019

  Ніщо так не підіймає самовпевненість спеціаліста, як запрошення на нове місце роботи або пропозиція працевлаштування. Це, звісно, дуже приємна новина, але спеціалісти з питань працевлаштування не рекомендують одразу кидатись на запрошення работодавця, а радять взяти трохи часу на обдумування пропозиції, навіть якщо у вас більше немає запрошень. Цей додатковий час допоможе вам прийняти цілком вірне рішення і зважити всі «за», та «проти».

↑ Вгору