RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Карьера
  5. Як втілити нереалізовані за рік цілі?

Як втілити нереалізовані за рік цілі?

8.01.2019 840Автор: Лоліта Платошкіна
Як втілити нереалізовані за рік цілі?

Як втілити нереалізовані за рік цілі?

8.01.2019     840Автор: 

Аналі своїх професійних успіхів за відпрацьований рік допомагають фахівцеві зрозуміти, чого він практично досяг і які цілі вдалося реалізувати за цей часовий відрізок. Вони також допомагають проаналізувати ефективність своєї роботи і дізнатися, які термінові завдання від начальника не були вирішені в повній мірі і їх слід перенести на інший часовий період, а які зовсім застаріли і вже не є актуальними для компанії в цілому.

Отже, підбиваючи підсумки робочого року, ви виявили завдання, які не встигли реалізувати. Випишіть ці завдання на окремий аркуш паперу і обговоріть з керівником їх актуальність. Це допоможе вам відсіяти третину їх, що вже полегшить і зменшить вам роботу. Що робити з рештою актуальних нереалізованих завданнь читайте далі в статті.

Як перетворити цілі в дії

Нереалізований список завдань розмістіть на видне місце на вашому столі, щоб вони завжди нагадували про себе і про важливість їх виконання. Кращим способом реалізації списку цілей і завдань є часткове послідовне їх виконання. Ось декілька порад від психологів, щоб не перевантажувати себе психологічно:
1. Не виконуйте кілька завдань одночасно. Це розсіює увагу і вашу концентрацію.
2. Оцініть адекватно свої зусилля у вирішенні даного завдання, проаналізуйте, які ресурси і допомогу ще вам необхідні.
3. Якщо ви не знаєте, як виконати ту чи іншу задачу попросіть роз'яснити у керівника її цілеспрямованість та інші неясні моменти її виконання. Ви також можете попросити допомоги більш кваліфікованих і досвідчених працівників.
4. Якщо у вас виникли явні проблеми або труднощі в реалізації завдання, порадьтесь з керівником або начальником.
5. І головне, не залишати виконання цих завдань на потім. Вони повинні бути реалізовані в найближче майбутнє.
Чому доведення нереалізованих цілей за рік до логічного кінця так важливо? По-перше, дуже важливо знати свій річний обсяг завдань на виконання. По-друге, важливо знати і особисто бачити куди ти йдеш, реалізуючи ці завдання, і куди рухається компанія. По-третє, так ви постійно тримайте себе в узді, не даєте розслабитися і забути про завдання, які залишилися висіти на вас вантажем з минулого року. По-четверте, ви повинні вчитися доводити завдання до логічного завершення - це важливий навик будь-якого кваліфікованого спеціаліста.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх