Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Кар'єра
  5. Як втілити нереалізовані за рік цілі?

  Як втілити нереалізовані за рік цілі?

  8.01.2019 212Автор: Лолита Платошкина
  Як втілити нереалізовані за рік цілі?

  Як втілити нереалізовані за рік цілі?

  8.01.2019     212Автор: 

  Аналі своїх професійних успіхів за відпрацьований рік допомагають фахівцеві зрозуміти, чого він практично досяг і які цілі вдалося реалізувати за цей часовий відрізок. Вони також допомагають проаналізувати ефективність своєї роботи і дізнатися, які термінові завдання від начальника не були вирішені в повній мірі і їх слід перенести на інший часовий період, а які зовсім застаріли і вже не є актуальними для компанії в цілому.

  Отже, підбиваючи підсумки робочого року, ви виявили завдання, які не встигли реалізувати. Випишіть ці завдання на окремий аркуш паперу і обговоріть з керівником їх актуальність. Це допоможе вам відсіяти третину їх, що вже полегшить і зменшить вам роботу. Що робити з рештою актуальних нереалізованих завданнь читайте далі в статті.

  Як перетворити цілі в дії

  Нереалізований список завдань розмістіть на видне місце на вашому столі, щоб вони завжди нагадували про себе і про важливість їх виконання. Кращим способом реалізації списку цілей і завдань є часткове послідовне їх виконання. Ось декілька порад від психологів, щоб не перевантажувати себе психологічно:
  1. Не виконуйте кілька завдань одночасно. Це розсіює увагу і вашу концентрацію.
  2. Оцініть адекватно свої зусилля у вирішенні даного завдання, проаналізуйте, які ресурси і допомогу ще вам необхідні.
  3. Якщо ви не знаєте, як виконати ту чи іншу задачу попросіть роз'яснити у керівника її цілеспрямованість та інші неясні моменти її виконання. Ви також можете попросити допомоги більш кваліфікованих і досвідчених працівників.
  4. Якщо у вас виникли явні проблеми або труднощі в реалізації завдання, порадьтесь з керівником або начальником.
  5. І головне, не залишати виконання цих завдань на потім. Вони повинні бути реалізовані в найближче майбутнє.
  Чому доведення нереалізованих цілей за рік до логічного кінця так важливо? По-перше, дуже важливо знати свій річний обсяг завдань на виконання. По-друге, важливо знати і особисто бачити куди ти йдеш, реалізуючи ці завдання, і куди рухається компанія. По-третє, так ви постійно тримайте себе в узді, не даєте розслабитися і забути про завдання, які залишилися висіти на вас вантажем з минулого року. По-четверте, ви повинні вчитися доводити завдання до логічного завершення - це важливий навик будь-якого кваліфікованого спеціаліста.

  Читайте також

  ↑ Вгору