RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Успешный бизнес
  5. Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

13.12.2020 496
Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

13.12.2020     496

Жінки багато часу і грошей виділяють на догляд за своїми нігтями. Саме тому їм чимало годин доводиться проводити в манікюрних салонах, очікуючи на прийом до своєї майстрині. Цей момент швидко усвідомила молода кореянка Чжуен Сон, яка в 2017 році з кількома партнерами заснувала успішний бізнес – компанію ManiMe, яка виробляє гелеві наклейки для нігтів. Стартап був запущений у Каліфорнії восени 2019 року, і вже встиг залучити дев’ять мільйонів інвестицій! Jobs.ua пропонують короткий екскурс в історію надзвичайно перспективного бізнесу.

Гелеві наклейки на нігті – наскільки це прибутково?

Ідея подібного бізнесу може видатися потішною, але легковажною її аж ніяк не назвеш. Манікюрні салони – доволі прибуткова справа, адже їх відвідують жінки всіх вікових категорій. Гарні і доглянуті нігті хочуть мати всі жінки, а пандемія коронавірусу призвела до того, що манікюрні салони були змушені закритися на карантин. Стартап ManiMe запропонував чудову альтернативу: все, що потрібно зробити жінкам, це сфотографувати свої нігті і відправити на адресу компанії. Щоб підігнати розмір під «руки» кожної клієнтки, ManiMe використовують лазерну підрізку і 3D-моделювання. Отримані гелеві наклейки можна нанести на нігті за п’ять хвилин, а їхнє видалення відбувається ще швидше!

Як коронавірус посприяв молодій компанії

Для багатьох компаній коронавірус виявився справжнім нещастям. Для молодого стартапу гелевих наклейок на нігті, навпроти, він посприяв у становленні бізнесу. Як зауважив один з інвесторів компанії, «пандемія коронавірусу стала потужним попутнім вітром». Крім того, успішний стартап кореянки позбавив жінок прив’язки до манікюрних салонів, бо дозволяє заощадити чимало часу на відвідування і тривалі сеанси нанесення манікюру. Тож з моменту пандемії, перебуваючи на карантині, жінки могли й надалі тішитися чудовим манікюром, не виходячи з дому.

Ціни і дизайнерські рішення ManiMe

Манікюрні набори коштують від 15-ти до 25-ти доларів. Можна обрати різні варіанти: як базові рішення, так і унікальні дизайнерські наклейки. Однією з перших майстринь, які підписали контракт з ManiMe, стала нью-йоркська майстриня манікюру Медлін Пул. Серед її нейл-артів на сайті компанії, які помітно виділяються серед усієї колекції, можна придбати прозорі наклейки з метеликами або затійливий узор з квітів на чорному фоні. Дизайнерка зізнається, що їй би не вистачило терпіння малювати вигадливих метеликів на кожному нігті, а гелеві наклейки значно спростили це завдання.

Наслідуючи приклад нью-йоркської дизайнерки, з молодою компанією підписали договір про співробітництво ще десять майстринь нейл-арту, в тому числі кілька популярних в Інстаграмі блогерок. Всі вони отримують невеликий відсоток з реалізації гелевих наклейок з авторським дизайном. Чжуен Сон відзначає, що з появою кожного нового дизайнера зростає рівень продаж. В майбутньому вона планує створити співтовариство, щоб можна було зібрати популярні дизайни в одному місці.

Читайте также

  • Зник інтерес до роботи? Ось поради, як підвищити мотивацію21 Февраль, 2025

    Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».

  • Гроші, гени, здоров’я: вміння заробляти передається в спадок?19 Февраль, 2025

    Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.

  • Що запитати в кандидата, щоб отримати його «так»?17 Февраль, 2025

    Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.

  • Чому ми полишаємо вивчення англійської на пів дорозі?14 Февраль, 2025

    Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.


↑ Наверх