UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Успішний бізнес
  5. Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

13.12.2020 483
Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

Як заробити кілька мільйонів доларів, звільнивши жінок від потреби відвідувати манікюрні салони

13.12.2020     483

Жінки багато часу і грошей виділяють на догляд за своїми нігтями. Саме тому їм чимало годин доводиться проводити в манікюрних салонах, очікуючи на прийом до своєї майстрині. Цей момент швидко усвідомила молода кореянка Чжуен Сон, яка в 2017 році з кількома партнерами заснувала успішний бізнес – компанію ManiMe, яка виробляє гелеві наклейки для нігтів. Стартап був запущений у Каліфорнії восени 2019 року, і вже встиг залучити дев’ять мільйонів інвестицій! Jobs.ua пропонують короткий екскурс в історію надзвичайно перспективного бізнесу.

Гелеві наклейки на нігті – наскільки це прибутково?

Ідея подібного бізнесу може видатися потішною, але легковажною її аж ніяк не назвеш. Манікюрні салони – доволі прибуткова справа, адже їх відвідують жінки всіх вікових категорій. Гарні і доглянуті нігті хочуть мати всі жінки, а пандемія коронавірусу призвела до того, що манікюрні салони були змушені закритися на карантин. Стартап ManiMe запропонував чудову альтернативу: все, що потрібно зробити жінкам, це сфотографувати свої нігті і відправити на адресу компанії. Щоб підігнати розмір під «руки» кожної клієнтки, ManiMe використовують лазерну підрізку і 3D-моделювання. Отримані гелеві наклейки можна нанести на нігті за п’ять хвилин, а їхнє видалення відбувається ще швидше!

Як коронавірус посприяв молодій компанії

Для багатьох компаній коронавірус виявився справжнім нещастям. Для молодого стартапу гелевих наклейок на нігті, навпроти, він посприяв у становленні бізнесу. Як зауважив один з інвесторів компанії, «пандемія коронавірусу стала потужним попутнім вітром». Крім того, успішний стартап кореянки позбавив жінок прив’язки до манікюрних салонів, бо дозволяє заощадити чимало часу на відвідування і тривалі сеанси нанесення манікюру. Тож з моменту пандемії, перебуваючи на карантині, жінки могли й надалі тішитися чудовим манікюром, не виходячи з дому.

Ціни і дизайнерські рішення ManiMe

Манікюрні набори коштують від 15-ти до 25-ти доларів. Можна обрати різні варіанти: як базові рішення, так і унікальні дизайнерські наклейки. Однією з перших майстринь, які підписали контракт з ManiMe, стала нью-йоркська майстриня манікюру Медлін Пул. Серед її нейл-артів на сайті компанії, які помітно виділяються серед усієї колекції, можна придбати прозорі наклейки з метеликами або затійливий узор з квітів на чорному фоні. Дизайнерка зізнається, що їй би не вистачило терпіння малювати вигадливих метеликів на кожному нігті, а гелеві наклейки значно спростили це завдання.

Наслідуючи приклад нью-йоркської дизайнерки, з молодою компанією підписали договір про співробітництво ще десять майстринь нейл-арту, в тому числі кілька популярних в Інстаграмі блогерок. Всі вони отримують невеликий відсоток з реалізації гелевих наклейок з авторським дизайном. Чжуен Сон відзначає, що з появою кожного нового дизайнера зростає рівень продаж. В майбутньому вона планує створити співтовариство, щоб можна було зібрати популярні дизайни в одному місці.

Читайте також

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

↑ Вгору