RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Советы соискателю
  5. Як знання англійської впливає на рівень зарплати

Як знання англійської впливає на рівень зарплати

27.11.2019 573Автор: Олександр Мавлідінов
Як знання англійської впливає на рівень зарплати

Як знання англійської впливає на рівень зарплати

27.11.2019     573Автор: 

Давно вже визнана міжнародною, останнім часом, англійська мова набирає популярності серед вимог українських вакансій та здатна принести тому, хто володіє нею значно більші здобутки. Тож, певне поділення шукачів на «лінгвістів» та «не лінгвістів», не просто існує на ринку праці України, а й оплачується зовсім по різному.

Дослідження, що проводилися різними інститутами України, виявили й певну залежність розмірів заробітних плат від рівня володіння англійською та сфери діяльності у якій можуть бути використанні такі знання.

Where do you work?

Так, то де працює людина, суттєво впливає на співвідношення між рівнем знання англійської мови та оплати цього знання роботодавцем. Наприклад, сфери аналітики, аудиту та фінансів мають потребу в обізнаних знавцях «мови Шекспіру» настільки велику, що тим, хто володіє цією мовою, роботодавці платять, майже у два рази більше, ніж їх колегам, без знання англійської. Розмір середньої заробітної платні останніх сягає показників не більш, ніж у 14 500 гривень на місяць. У той самий час, знавцям англійської платять від 30 500 грн, щомісячно.

Керівники з цих сфер діяльності, які можуть розмовляти з іноземними партнерами рідними для них мовами, зокрема, міжнародною англійською, одразу можуть розраховувати отримувати зарплатню, в середньому, на 10 000 гривень більш, ніж керівники без таких знань.

А, ось серед морських спеціальностей, знання англійської – справжній «must have». Тут такими знаннями нікого не здивуєш, й якщо, певні спеціальності допускають середніх, або навіть, нижчих за середні рівнів розуміння цієї мови, інші напрямки діяльності сфери потребують рівень «вище середнього» чи «просунутий». До речі, ця сфера також потерпає від нестачі фахівців, розуміючих англійську на гідному рівні. Тож, роботодавці, майже одразу здатні запропонувати заробітки на 20 000 більше тим спеціалістам, хто добре розуміє англійську на рівні, достатньому для вправного виконання своїх безпосередніх обов’язків.

«Кожна п’ята»

Відрізняючись вимогами до знання англійської мови, вакансії України, все більше демонструють необхідність в таких фахівцях. За даними досліджень з необхідності володіння мовою Туманного Альбіону, кожна п’ята вакансія, яка існує на сучасному вітчизняному ринку праці, містить «інгліш» серед своїх вимог.

Дуже часто, потреба у знаннях англійської мові, зустрічається серед вакансій IT сектора, маркетології та у вакансіях для менеджерів по роботі з клієнтськими базами. До таких знань, більшими є й вимоги. Саме ці пропозиції праці, потребують рівня знання англійської, що буде не нижчим ніж «просунутий».

У середньому, більше третини роботодавців не вказують конкретні побажання щодо рівня кандидатів, на якому вони володіють мовою. Середній рівень знання англійської – найбільш розповсюджений у тих вакансіях, де ця вимога конкретизована. Рівні вище за «середній», зустрічаються не так часто. А, ось низькі рівні знання англійської, майже, зовсім не фігурують в оголошеннях про працевлаштування.

Як, правило, від кандидатів очікують такі знання англійської, яких вистачить для кращого виконання завдань, що обумовлені посадою співробітника.

необходимый английский

Для порівняння

Середній показник заробітних плат в Україні, поточного року складає, десь 10 000 гривень на місяць. У той час, заробіток знавців англійської, своїми середніми показниками дає значну фору зарплатним пропозиціям, що не потребують таке володіння.

Вимоги до знання англійської, що не мають конкретизації рівня знань, у середньому, пропонують заробітні платні від 16 500 гривень на місяць.

Знання англійської на середньому рівні (Intermediate), у середньому, пропонують заробляти від 17 500 гривень на місяць або отримувати додатково 75% від середньої «початкової оплати».

Просунутий рівень володіння цією мовою (Advanced), обіцяє знавцям здобутки від 22 500 гривень на місяць у середньому. Також, їм можуть доплачувати 125% від «початкової заробітної платні».

Do you speak English?

А що самі шукачі, як вони ставляться до такої популярності мови? За інформацією з соціальних опитувань шукачів та аналізу розміщених резюме, майже 30% тих, хто шукає роботу, запевняють в тому, що розуміються на англійської мові.

Третина з цих кандидатів впевнені, що можуть продемонструвати досконалий рівень володіння. Майже 20% запевняють у наявності в них просунутого рівня або рівня, що є вищим за середній.

Якщо, ви не відносити себе до їх кількості, можливо є сенс, ще раз передивитися різницю в зарплатнях, про яку говорилося вище. Передивитися та замислитися.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх