Коли людина шукає роботу та коли працевлаштуватися потрібно швидко, вона здатна прийняти будь-яку пропозицію. Але іноді, краще ще витратити деякий час на пошуки робочого місця, ніж погодитися на те, про що потім доведеться не раз жалкувати.
Jobs.ua пропонує декілька загальних ознак, за якими ви можете зрозуміти, що вас намагаються обдурити ще на етапі співбесіди.
Наприклад, коли співбесіда організована «на скору руку» та проходить дуже хаотично, краще не вагатися та продовжити свої пошуки. Вряд чи вам сподобається працювати на роботодавця, який не зумів розібратися з таким процесом, як пошук та прийом до компанії нових працівників.
«Швидкі кастинги», коли вас мало питають, але багато розписують усі «плюси» від вашої майбутньої роботи, також повинні насторожувати. Нормальний роботодавець не стане займатися чимось подібним, а буде намагатися підійти з розумом до набору нових співробітників.
Не треба поспішати погоджуватися й коли ви так і не змогли зрозуміти чим вам доведеться займатися на роботі. Якщо ви маєте справу зі справжнім роботодавцем, а не з шахрайською конторою чи представниками якого небудь мережевого маркетингу, ваші майбутні обов’язки вам доведуть чутко та зрозуміло.
Напружитися треба й коли ви почули по високу текучість кадрів. Це явна ознака того, що з компанією «щось не те», принаймні у частині виплат нормальних та своєчасних заробітних плат.
Розуміючи скільки у середньому може отримувати спеціаліст вашого рівня, будьте уважні коли вам будуть пропонувати «золоті гори». Якщо вам здається, що запропонована зарплатня занадто висока, не поспішайте радіти. Скоріше за все це не є правдою, а у такому разі, вас вже зараз намагаються обдурити представники компанії, тому чи варто з ними мати справи.
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.