Коли людина шукає роботу та коли працевлаштуватися потрібно швидко, вона здатна прийняти будь-яку пропозицію. Але іноді, краще ще витратити деякий час на пошуки робочого місця, ніж погодитися на те, про що потім доведеться не раз жалкувати.
Jobs.ua пропонує декілька загальних ознак, за якими ви можете зрозуміти, що вас намагаються обдурити ще на етапі співбесіди.
Наприклад, коли співбесіда організована «на скору руку» та проходить дуже хаотично, краще не вагатися та продовжити свої пошуки. Вряд чи вам сподобається працювати на роботодавця, який не зумів розібратися з таким процесом, як пошук та прийом до компанії нових працівників.
«Швидкі кастинги», коли вас мало питають, але багато розписують усі «плюси» від вашої майбутньої роботи, також повинні насторожувати. Нормальний роботодавець не стане займатися чимось подібним, а буде намагатися підійти з розумом до набору нових співробітників.
Не треба поспішати погоджуватися й коли ви так і не змогли зрозуміти чим вам доведеться займатися на роботі. Якщо ви маєте справу зі справжнім роботодавцем, а не з шахрайською конторою чи представниками якого небудь мережевого маркетингу, ваші майбутні обов’язки вам доведуть чутко та зрозуміло.
Напружитися треба й коли ви почули по високу текучість кадрів. Це явна ознака того, що з компанією «щось не те», принаймні у частині виплат нормальних та своєчасних заробітних плат.
Розуміючи скільки у середньому може отримувати спеціаліст вашого рівня, будьте уважні коли вам будуть пропонувати «золоті гори». Якщо вам здається, що запропонована зарплатня занадто висока, не поспішайте радіти. Скоріше за все це не є правдою, а у такому разі, вас вже зараз намагаються обдурити представники компанії, тому чи варто з ними мати справи.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.