RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. В помощь HR
  5. За якими головними критеріями обирати співробітника

За якими головними критеріями обирати співробітника

1.10.2019 1530Автор: Лоліта Платошкіна
За якими головними критеріями обирати співробітника

За якими головними критеріями обирати співробітника

1.10.2019     1530Автор: 

Якщо вам хоч раз доводилось спілкуватися з HR-ами, то ви, мабуть, вже зробили висновок про те, що професія за покликанням і до неї повинен бути хист. Такі спеціалісти мають внутрішнє відчуття щодо здобувачів, а також свої козирі в рукаві — навички й уміння знаходити відповідних компанії спеціалістів. Навчитися цим здібностям також можливо. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, якими критеріями керуються висококваліфіковані HR-ри України у відборі спеціалістів для компанії.

Підбір персоналу в компанію досить серйозна робота. По-перше, спеціаліст підбирається на довгий час роботи, тому HR не може дозволити собі помилитися. По-друге, необхідно в дуже короткий проміжок часу проаналізувати здобувача не тільки з професійної точки, але й соціальної, особисті якості. По-третє, після співбесіди необхідно виділити найкращих претендентів на вакантне місце і встигнути запросити спеціаліста поки його не запросили конкуренти.

Критерії відбору робочого персоналу

Не секрет, що у кожного менеджера з персоналу є свої секрети та персональні критерії пошуку спеціалістів. У когось це відмінний професіоналізм та кар’єрний ріст, який простежується на протязі всього досвіду; у когось харизма, щирість, відкритість, життєрадісність; а у когось навпаки серйозність. Отже, критерії, які завжди необхідно враховувати, працевлаштовуючи спеціалістів:

як здобувач відгукується про свою майбутню роботу (Для цього можна підготувати особисті питання, які підштовхнуть людину до відвертості: «Які обов’язки ви виконували на минулій роботі», «А чому пішли?», «Що б хотіли отримати на новій посаді, чого не було на минулій роботі?», «Назвіть декілька недоліків минулого місця працевлаштування» тощо).

які плани та амбіції у здобувача щодо нового місця роботи (Це допоможе вам дізнатися що можна очікувати від спеціаліста. Таке питання надасть можливості зрозуміти на скільки далекозорий спеціаліст).

на скільки тактовна та пунктуальна людина перед вами (Сюди можна враховувати і чи запізнився спеціаліст на співбесіду, і чи поважає він співрозмовника)

Якщо ви ще не визначились з певними критеріями щодо здобувачів за відкритою вакансією, тоді повлягайтесь на вимоги, зазначені в вакансії від керівника відділу чи директора.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх