UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. На допомогу HR
  5. За якими головними критеріями обирати співробітника

За якими головними критеріями обирати співробітника

1.10.2019 1532Автор: Лоліта Платошкіна
За якими головними критеріями обирати співробітника

За якими головними критеріями обирати співробітника

1.10.2019     1532Автор: 

Якщо вам хоч раз доводилось спілкуватися з HR-ами, то ви, мабуть, вже зробили висновок про те, що професія за покликанням і до неї повинен бути хист. Такі спеціалісти мають внутрішнє відчуття щодо здобувачів, а також свої козирі в рукаві — навички й уміння знаходити відповідних компанії спеціалістів. Навчитися цим здібностям також можливо. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися, якими критеріями керуються висококваліфіковані HR-ри України у відборі спеціалістів для компанії.

Підбір персоналу в компанію досить серйозна робота. По-перше, спеціаліст підбирається на довгий час роботи, тому HR не може дозволити собі помилитися. По-друге, необхідно в дуже короткий проміжок часу проаналізувати здобувача не тільки з професійної точки, але й соціальної, особисті якості. По-третє, після співбесіди необхідно виділити найкращих претендентів на вакантне місце і встигнути запросити спеціаліста поки його не запросили конкуренти.

Критерії відбору робочого персоналу

Не секрет, що у кожного менеджера з персоналу є свої секрети та персональні критерії пошуку спеціалістів. У когось це відмінний професіоналізм та кар’єрний ріст, який простежується на протязі всього досвіду; у когось харизма, щирість, відкритість, життєрадісність; а у когось навпаки серйозність. Отже, критерії, які завжди необхідно враховувати, працевлаштовуючи спеціалістів:

як здобувач відгукується про свою майбутню роботу (Для цього можна підготувати особисті питання, які підштовхнуть людину до відвертості: «Які обов’язки ви виконували на минулій роботі», «А чому пішли?», «Що б хотіли отримати на новій посаді, чого не було на минулій роботі?», «Назвіть декілька недоліків минулого місця працевлаштування» тощо).

які плани та амбіції у здобувача щодо нового місця роботи (Це допоможе вам дізнатися що можна очікувати від спеціаліста. Таке питання надасть можливості зрозуміти на скільки далекозорий спеціаліст).

на скільки тактовна та пунктуальна людина перед вами (Сюди можна враховувати і чи запізнився спеціаліст на співбесіду, і чи поважає він співрозмовника)

Якщо ви ще не визначились з певними критеріями щодо здобувачів за відкритою вакансією, тоді повлягайтесь на вимоги, зазначені в вакансії від керівника відділу чи директора.

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору