Якщо ви розумієтесь на можливостях мережі інтернету та відчуваєте відповідальність перед суспільством, Jobs.ua знайшов вакансію саме для вас.
Кіберполіція України шукає 50 інспекторів, на вакансії яких оголосила конкурс у різних регіонах країни.
Протидія та попередження кримінальним злочинам, які здійснюються із допомогою кіберпростору та робота із зверненнями громадян та організацій по тематичним питанням – ось що треба робити обраному інспектору.
Крім цього, треба бути готовим навчатися та «акумулювати вдалий досвід закордонних колег» у боротьбі із злочинами такого типу. Усім, хто пройде конкурсний відбір обіцяють заробітну платню у розмірі від 11 000 гривень на місяць, пільговий лізинг на житло чи відшкодування витрат на оренду житла та повне соціальне забезпечення.
Щоб потрапити до лав кіберполіції треба розумітися на законах «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та «Про оперативно-розшукову діяльність», знати Конституцію України та бути її повнолітнім громадянином.
Ще, необхідно володіти одним з наступних сертифікатів: GIAC Information Security Fundamentals (GISF), Microsoft Technology Associate (MTA) Security Fundamentals, (ISC) 2 Systems Security Certified Practitioner (SSCP) або ISACA CSX Cybersecurity Fundamentals Certificate.
Більш детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Національній поліції України.
У цьому матеріалі вашій увазі пропонується цікава й подекуди драматична історія злету й занепаду нідерландських техно піонерів, які змінили ландшафт сучасної цивілізації.
Розбираємося, які перспективи пропонує професія психолога в Україні у 2025 році.
Метод Pomodoro допомагає ефективно розподіляти час між робочими завданнями. Сьогодні розберемо «на кісточки» ті можливості, які пропонує ця чудова техніка тайм-менеджменту для ефективного виконання завдань і зосередженої праці.
Якщо кар’єра не рухається, можливо, ви щось робите не так? Причини бувають різні, тому давайте проаналізуємо, якими порадами скористатися, щоб досягати успіху в кар’єрі.
На етапі працевлаштування пошукач може передумати влаштовуватися в конкретну компанію. Як відмовити роботодавцю, сказати «ні» професійно? З’ясовуємо разом з Jobs.ua.