RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Соискателю
 4. Ищем вакансии
 5. Зупини злочини у кіберпросторі

Зупини злочини у кіберпросторі

3.05.2019 282Автор: Олександр Мавлідінов
Зупини злочини у кіберпросторі

Зупини злочини у кіберпросторі

3.05.2019     282Автор: 

Якщо ви розумієтесь на можливостях мережі інтернету та відчуваєте відповідальність перед суспільством, Jobs.ua знайшов вакансію саме для вас.

Кіберполіція України шукає 50 інспекторів, на вакансії яких оголосила конкурс у різних регіонах країни.

Протидія та попередження кримінальним злочинам, які здійснюються із допомогою кіберпростору та робота із зверненнями громадян та організацій по тематичним питанням – ось що треба робити обраному інспектору.

Крім цього, треба бути готовим навчатися та «акумулювати вдалий досвід закордонних колег» у боротьбі із злочинами такого типу. Усім, хто пройде конкурсний відбір обіцяють заробітну платню у розмірі від 11 000 гривень на місяць, пільговий лізинг на житло чи відшкодування витрат на оренду житла та повне соціальне забезпечення.

Щоб потрапити до лав кіберполіції треба розумітися на законах «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та «Про оперативно-розшукову діяльність», знати Конституцію України та бути її повнолітнім громадянином.

Ще, необхідно володіти одним з наступних сертифікатів: GIAC Information Security Fundamentals (GISF), Microsoft Technology Associate (MTA) Security Fundamentals, (ISC) 2 Systems Security Certified Practitioner (SSCP) або ISACA CSX Cybersecurity Fundamentals Certificate.

Більш детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Національній поліції України.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх