UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Шукачу
  4. Шукаємо вакансії
  5. Зупини злочини у кіберпросторі

Зупини злочини у кіберпросторі

3.05.2019 307Автор: Олександр Мавлідінов
Зупини злочини у кіберпросторі

Зупини злочини у кіберпросторі

3.05.2019     307Автор: 

Якщо ви розумієтесь на можливостях мережі інтернету та відчуваєте відповідальність перед суспільством, Jobs.ua знайшов вакансію саме для вас.

Кіберполіція України шукає 50 інспекторів, на вакансії яких оголосила конкурс у різних регіонах країни.

Протидія та попередження кримінальним злочинам, які здійснюються із допомогою кіберпростору та робота із зверненнями громадян та організацій по тематичним питанням – ось що треба робити обраному інспектору.

Крім цього, треба бути готовим навчатися та «акумулювати вдалий досвід закордонних колег» у боротьбі із злочинами такого типу. Усім, хто пройде конкурсний відбір обіцяють заробітну платню у розмірі від 11 000 гривень на місяць, пільговий лізинг на житло чи відшкодування витрат на оренду житла та повне соціальне забезпечення.

Щоб потрапити до лав кіберполіції треба розумітися на законах «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та «Про оперативно-розшукову діяльність», знати Конституцію України та бути її повнолітнім громадянином.

Ще, необхідно володіти одним з наступних сертифікатів: GIAC Information Security Fundamentals (GISF), Microsoft Technology Associate (MTA) Security Fundamentals, (ISC) 2 Systems Security Certified Practitioner (SSCP) або ISACA CSX Cybersecurity Fundamentals Certificate.

Більш детальнішу інформацію можна знайти на офіційному сайті Національній поліції України.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору