Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини. Впливаючи на безліч аспектів людського існування, подібні звички стають гарними «двигунами» та «мотиваторами», просуваючи людину кар’єрними та фінансовими сходами.
Jobs.ua пропонує придивитися до тих корисних звичок, що стають початком для засвоєння навичок, які, в свою чергу, здатні допомогти й в роботі, й у побутовому житті кожному з нас.
Таке вміння починається зі звички починати робити все у запланований час. Це означає й моментальну реакцію на сигнал будильника – звичка одразу прокидатися та діяти, стане запорукою вміння встигати скрізь та завжди.
Почніть записувати усі дрібні завдання та уточнення до них й ви станете «королем уважності» та навчитеся бачити та пам’ятати такі дрібниці вашої роботи, що залишаються непоміченими оточуючими. Досить корисна навичка, яка додаватиме вам зайвих балів в очах будь-якого керівництва.
Маєте перерву на відпочинок – то відпочивайте. Нехтування своїм відпочинком, рано чи пізно але відобразиться на вашій здатності до ефективної праці. Також, ніколи не працюйте у вихідні. До речі, ця «заповідь» суворо виконується геть усіма успішними людьми світу.
Дуже тонка грань але спробуйте її зрозуміти – добре виконана робота, часто є кращим рішенням ніж виконання її до стану «ідеальної». До того, прагнення до вдосконалення стає причинами стресу частіше, ніж інші причини.
Окрім того, що спілкування важливе для розвитку людини, ще більш важлива наявність нових знайомств. Звичайно, що знайомитися треба з людьми, які цікавлять нас або з якими ми маємо проводити певний час, наприклад на роботі. Крім того, нові знайомства часто стають такими, що можуть надати людині й нові можливості також.
Мова йдеться не лише про відкидання шкідливих звичок, що й так є зрозумілим кроком. По-перше, треба дбайливо ставитися до того як та в яких умовах працює людина. Наскільки часто рухається під час роботи, змінює положення тіла та чи харчується вона належним чином.
Тож, перерви задля спортивних вправ як й регулярне повноцінне харчування протягом робочого дня - необхідні звички, що допоможуть залишатися здоровим під час вдалого будування власної кар’єри.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.