RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Советы соискателю
  5. Звички, як корисні навички

Звички, як корисні навички

13.01.2020 866Автор: Олександр Мавлідінов
Звички, як корисні навички

Звички, як корисні навички

13.01.2020     866Автор: 

Де-які звички можуть бути настільки корисними, що стають здатними змінити все життя людини. Впливаючи на безліч аспектів людського існування, подібні звички стають гарними «двигунами» та «мотиваторами», просуваючи людину кар’єрними та фінансовими сходами.

Jobs.ua пропонує придивитися до тих корисних звичок, що стають початком для засвоєння навичок, які, в свою чергу, здатні допомогти й в роботі, й у побутовому житті кожному з нас.

Пунктуальність

Таке вміння починається зі звички починати робити все у запланований час. Це означає й моментальну реакцію на сигнал будильника – звичка одразу прокидатися та діяти, стане запорукою вміння встигати скрізь та завжди.

Уважність до нюансів

Почніть записувати усі дрібні завдання та уточнення до них й ви станете «королем уважності» та навчитеся бачити та пам’ятати такі дрібниці вашої роботи, що залишаються непоміченими оточуючими. Досить корисна навичка, яка додаватиме вам зайвих балів в очах будь-якого керівництва.

Повага до відпочинку

Маєте перерву на відпочинок – то відпочивайте. Нехтування своїм відпочинком, рано чи пізно але відобразиться на вашій здатності до ефективної праці. Також, ніколи не працюйте у вихідні. До речі, ця «заповідь» суворо виконується геть усіма успішними людьми світу.

«Ні» перфекціонізму

Дуже тонка грань але спробуйте її зрозуміти – добре виконана робота, часто є кращим рішенням ніж виконання її до стану «ідеальної». До того, прагнення до вдосконалення стає причинами стресу частіше, ніж інші причини.

Спілкування

Окрім того, що спілкування важливе для розвитку людини, ще більш важлива наявність нових знайомств. Звичайно, що знайомитися треба з людьми, які цікавлять нас або з якими ми маємо проводити певний час, наприклад на роботі. Крім того, нові знайомства часто стають такими, що можуть надати людині й нові можливості також.

Здоров’я

Мова йдеться не лише про відкидання шкідливих звичок, що й так є зрозумілим кроком. По-перше, треба дбайливо ставитися до того як та в яких умовах працює людина. Наскільки часто рухається під час роботи, змінює положення тіла та чи харчується вона належним чином.

Тож, перерви задля спортивних вправ як й регулярне повноцінне харчування протягом робочого дня - необхідні звички, що допоможуть залишатися здоровим під час вдалого будування власної кар’єри.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх