Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Резюме
  3. Резюме в Сумах
  4. Резюме Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління в
  5. Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління
  Предложить вакансию
  Резюме Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління
  Гусєв Ярослав

  Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління

  Заблокировано
    2 ноября   Город: Сумы
  Возраст: 41 год
  Режим работы: полный рабочий день
  Рубрики: Банковское дело, ломбарды; Руководство
   Состою в браке   Есть дети  Готов к переезду в:
  или зарегистрируйтесь на сайте как работодатель, чтобы видеть контактную информацию.

  Опыт работы

  Директор Центрального Сумського відділення
  АТ «ВТБ Банк» (банківська діяльність), Сумы
  02.2010 − 06.2020 (10 лет 4 месяца)
  • Планування, організація діяльності в регіоні, здійснення загального керівництва відділенням, контроль за виконанням завдань і функцій, покладених на підпорядковані підрозділи.
  • Виконання бізнес-плану, забезпечення ефективної та прибуткової діяльності відділення.
  • Залучення клієнтів корпоративного бізнесу, допомога та контроль в залучені співробітниками клієнтів малого та середнього бізнесу.
  • Моніторинг роботи та ефективності каналів продаж: обдзвін, рекомендації, кросс-продажі, робота з корпоративним каналом, журнал контактів, BTL-акції тощо. Моніторинг щоденних показників відділення в розрізі кількості та об’єму продажів.
  • Оптимізація внутрішньобанківських витрат та підвищення прибутковості відділення за рахунок перепланування приміщення (1500кв.м.): переформатування відділення з розмежуванням функцій "фронт-офіс" та "бек-офіс"; розміщення в частині приміщення підрозділу - Call Center ЦО Банку (відібрано 15 співробітників); передачі вільних приміщень в оренду.
  Директор філії ВАТ КБ «Надра» Сумське РУ «Слобожанщина»
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Сумы
  10.2006 − 02.2010 (3 года 4 месяца)
  • Організація діяльності підрозділів філії, загальне керівництво (38 відділень, 500 співробітників), контроль за виконанням завдань і функцій, покладених на підпорядковані підрозділи.
  • Впровадження на площадках продажу нових банківських продуктів, процесів та технологій. Переформатування мережі (проведення «ребрендингу»).
  • Робота по управлінню персоналом: підбір персоналу, поточна оцінка кадрового потенціалу, розвиток та мотивація персоналу.
  • Організація ефективної діяльності кредитних (впровадження систем «скорингу») та інших комісій.
  • Оптимізація внутрішньобанківських витрат: процесів обліку і контролю господарських операцій, організація централізованого бухгалтерського обліку внутрішньобанківських операцій, оптимізація процесів, пов’язаних із закупівлею основних засобів банку. Впровадження аутсорсингу господарських функцій (прибирання приміщень, надання охоронних послуг, транспортні послуги).
  Старший радник Управління ефективності мережі дистриб’юції Департаменту роздрібної мережі Генерального департаменту дистриб’юції
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Киев
  01.2004 − 10.2006 (2 года 8 месяцев)
  • Радник з розвитку філіальної мережі банку в Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (відкрито 145 відділень з 225).
  • Аналіз клієнтської бази та мережі банків-конкурентів в регіонах, підбір площадок продажу (аналіз клієнтських та транспортних потоків, перепланування приміщень з метою розмежування функцій "фронт-офіс" та "бек-офіс" тощо), переформатування мережі (проведення «ребрендингу»), підбір кадрів (співбесіди, стажування, заліки), розвиток, супровід та координація діяльності площадок продажу.
  • Участь в проектах по розробці нових банківських продуктів, по оптимізації внутрішньобанківських витрат: процесів обліку і контролю господарських операцій, організація централізованого бухгалтерського обліку внутрішньобанківських операцій, оптимізація процесів, пов’язаних із закупівлею основних засобів банку, нематеріальних і матеріальних активів. Участь в проектах по впровадженню аутсорсингу у сфері інформаційних технологій; аутсорсингу адміністративних функцій (організація рекламних заходів, рейтингові послуги тощо); аутсорсингу господарських функцій (прибирання приміщень, надання охоронних послуг, транспортні послуги).
  Начальник відділу ліцензування Управління філіальної мережі
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Киев
  12.2002 − 01.2004 (1 год 1 месяц)
  • Підготовка документів на погодження відкриття відділень банку до територіальних управлінь НБУ: клопотання банку про погодження відкриття відділення, рішення компетентного органу банку про відкриття відділення, затверджене компетентним органом банку положення про відділення, дозвіл компетентного органу банку на право проведення відділенням окремих операцій тощо.
  • Зареєстровано (перереєстровано) 115 відділень з 250.
  Начальник відділу управління відділеннями філій Департаменту управління діяльності філій АКБ «Правекс-банк»
  АКБ «Правекс-банк» (банківська діяльність), Киев