Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Резюме в Сумах
  4. Резюме Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління в
  5. Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління
  Запропонувати вакансію
  Резюме Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління
  Гусєв Ярослав

  Керівник регіональної дирекції, начальник регіонального управління

  Заблоковано
    2 жовтня   Місто: Суми
  Вік: 41 рік
  Режим роботи: повний робочий день
  Рубрики: Банківська справа, ломбарди; Керівництво
   Перебуваю в шлюбі   Є діти  Готовий до переїзду в:
  або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

  Досвід роботи

  Директор Центрального Сумського відділення
  АТ «ВТБ Банк» (банківська діяльність), Суми
  02.2010 − 06.2020 (10 років 4 місяці)
  • Планування, організація діяльності в регіоні, здійснення загального керівництва відділенням, контроль за виконанням завдань і функцій, покладених на підпорядковані підрозділи.
  • Виконання бізнес-плану, забезпечення ефективної та прибуткової діяльності відділення.
  • Залучення клієнтів корпоративного бізнесу, допомога та контроль в залучені співробітниками клієнтів малого та середнього бізнесу.
  • Моніторинг роботи та ефективності каналів продаж: обдзвін, рекомендації, кросс-продажі, робота з корпоративним каналом, журнал контактів, BTL-акції тощо. Моніторинг щоденних показників відділення в розрізі кількості та об’єму продажів.
  • Оптимізація внутрішньобанківських витрат та підвищення прибутковості відділення за рахунок перепланування приміщення (1500кв.м.): переформатування відділення з розмежуванням функцій "фронт-офіс" та "бек-офіс"; розміщення в частині приміщення підрозділу - Call Center ЦО Банку (відібрано 15 співробітників); передачі вільних приміщень в оренду.
  Директор філії ВАТ КБ «Надра» Сумське РУ «Слобожанщина»
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Суми
  10.2006 − 02.2010 (3 роки 4 місяці)
  • Організація діяльності підрозділів філії, загальне керівництво (38 відділень, 500 співробітників), контроль за виконанням завдань і функцій, покладених на підпорядковані підрозділи.
  • Впровадження на площадках продажу нових банківських продуктів, процесів та технологій. Переформатування мережі (проведення «ребрендингу»).
  • Робота по управлінню персоналом: підбір персоналу, поточна оцінка кадрового потенціалу, розвиток та мотивація персоналу.
  • Організація ефективної діяльності кредитних (впровадження систем «скорингу») та інших комісій.
  • Оптимізація внутрішньобанківських витрат: процесів обліку і контролю господарських операцій, організація централізованого бухгалтерського обліку внутрішньобанківських операцій, оптимізація процесів, пов’язаних із закупівлею основних засобів банку. Впровадження аутсорсингу господарських функцій (прибирання приміщень, надання охоронних послуг, транспортні послуги).
  Старший радник Управління ефективності мережі дистриб’юції Департаменту роздрібної мережі Генерального департаменту дистриб’юції
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Київ
  01.2004 − 10.2006 (2 роки 8 місяців)
  • Радник з розвитку філіальної мережі банку в Сумській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях (відкрито 145 відділень з 225).
  • Аналіз клієнтської бази та мережі банків-конкурентів в регіонах, підбір площадок продажу (аналіз клієнтських та транспортних потоків, перепланування приміщень з метою розмежування функцій "фронт-офіс" та "бек-офіс" тощо), переформатування мережі (проведення «ребрендингу»), підбір кадрів (співбесіди, стажування, заліки), розвиток, супровід та координація діяльності площадок продажу.
  • Участь в проектах по розробці нових банківських продуктів, по оптимізації внутрішньобанківських витрат: процесів обліку і контролю господарських операцій, організація централізованого бухгалтерського обліку внутрішньобанківських операцій, оптимізація процесів, пов’язаних із закупівлею основних засобів банку, нематеріальних і матеріальних активів. Участь в проектах по впровадженню аутсорсингу у сфері інформаційних технологій; аутсорсингу адміністративних функцій (організація рекламних заходів, рейтингові послуги тощо); аутсорсингу господарських функцій (прибирання приміщень, надання охоронних послуг, транспортні послуги).
  Начальник відділу ліцензування Управління філіальної мережі
  ВАТ КБ «Надра» (банківська діяльність), Київ
  12.2002 − 01.2004 (1 рік 1 місяць)
  • Підготовка документів на погодження відкриття відділень банку до територіальних управлінь НБУ: клопотання банку про погодження відкриття відділення, рішення компетентного органу банку про відкриття відділення, затверджене компетентним органом банку положення про відділення, дозвіл компетентного органу банку на право проведення відділенням окремих операцій тощо.
  • Зареєстровано (перереєстровано) 115 відділень з 250.
  Начальник відділу управління відділеннями філій Департаменту управління діяльності філій АКБ «Правекс-банк»
  АКБ «Правекс-банк» (банківська діяльність), Київ
  01.2002 − 10.2002 (8 місяців)
  • Організація діяльності з розвитку філіальної мережі по Україні її прибутковості: підготовка документів на розгляд Правління банку про відкриття чи закриття філій (відділень), супровід купівлі-продажу приміщень під розміщення філій (відділень), контроль за реєстрацією філій (відділень) банку в територіальних управліннях НБУ, загальне керівництво за виконанням планових показників, завдань і функцій покладених на філіальну мережу банку, аналіз діяльності філій та відділень банку з представленням доповіді на розгляд Правління банку.
  • Підбір кандидатів на посади директорів (заступників) філій (відділень) для подальшого погодження з членами Правління банку.
  • Розрахунок та контроль за виплатою премій директорам (заступникам) філій (відділень) банку, розробка методик преміювання.
  • Організація проведення семінарів, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації, культурно-масових заходів для співробітників банку.
  Заступник директора Воскресенського, Троєщинського відділення
  АКБ «Правекс-банк» (банківська діяльність), Київ