Как сделать, что бы вы смогли быстро прийти в нормальное состояние, помогут наши советы.
Не употребляйте стимуляторов
Откажитесь в этот день от привычного крепкого кофе или чая, шоколада и других сладостей. Ваша нервная система и так будет напряжена. А от чрезмерного употребления таких стимуляторов, у вас может начаться паника. Лучше приготовить лёгкий завтрак, например фрукты.
Говорите кратко
Когда у вас работодатель спрашивает вопросы – говорите кратко и лаконично. Это вас спасёт от путаницы или сбивчивых речей. Долго думать, молчать или рассуждать вслух просто не допустимо. Не утомляйте подробностями без нужды и не допускайте резкости. Искренний интерес и доброжелательность собеседника — лучшая профилактика стресса.
Дышите правильно
Если вы понимаете, что стресса вам не избежать, перед тем как зайти в кабинет попытайтесь расслабиться. Правда, если вы уже пришли в компанию, тем более, если начали разговаривать, и совершить подобное действо недопустимо, а стресс тем не менее надвигается, используйте простой и верный метод — дышите медленно и глубоко.
Подражайте
Когда мы чувствуем, что к нам относятся доброжелательно или с симпатией, мы расслабляемся. Для того, чтобы понравиться интервьюеру, попробуйте ему подражать — инстинктивно люди позитивно реагируют на себе подобных. Прислушайтесь к темпу речи человека — пусть ваш будет таким же. Держите руки так же, как это делает он. Дышите в такт с визави — это очень хорошее средство для установления контакта.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.