Давайте разом із Jobs.ua розглянемо таке цікаве питання, чому наші великі плани досить часто обертаються гучним провалом. Звичайно, гуркіт від падіння грандіозних планів відлунюється у вухах того, хто по якійсь причині не зміг довести справу до кінця, але хіба від того легше? Кожна людина може пригадати зі свого життя, що якісь видатні справи так і залишилися на рівні планування.
Так що нас зупиняє, щоб довести важливі плани до кінця?
Безперечно, більшість з нас мріяла за тиждень накачати кубики пресу, або так само швидко досягти іншу грандіозну ціль. Але великі справи швидко не робляться: коли рух до цілі унеможливлюється по якійсь причині, варто згадати, що й Рим не один день будувався, та й піраміди теж. Будуючи грандіозні плани на майбутнє, обов’язково виділіть графу ТЕРПІННЯ. І обведіть її жирним маркером, бо до цієї графи на шляху до цілі ви звертатиметесь не раз.
Коли перший запал від підкорення великих вершин вичерпується, важливо не втратити віру в себе і в успіх своєї затії. Бо коли навідуються сумніви, одразу ж згадуються промахи минулого, і є ризик не довести справу до кінця, зациклившись на своїх помилках. В такі моменти доречно згадати, що всі люди помиляються, і що це нормально, якщо допустилися помилок в розрахунках. Це може трапитися з кожним. А як вам така помилка в програмному забезпеченні, яка коштувала американській фінансовій компанії «Knight Capital Group» 476 мільйонів доларів? Особливо допитливі підрахували, що компанія протягом 45 хвилин щосекунди втрачала по 172 222 доларів!
Знову ж таки, якщо не зациклення на минулому, то страх майбутнього теж може виявитися тим гальмівним важелем, на який несамохіть буде тиснути ваш розум. Як впоратися з цими страхами? Прийняти факт того, що реалізація ваших амбітних планів автоматично принесе зміни у ваше життя, бо змінитися може все докорінно: наприклад, переїзд в іншу країну чи різка зміна діяльності.
Страх перед невдачею може виявитися значно сильнішим, ніж бажання досягти успіху. А хіба можна перемогти з таким настроєм в душі? В ті моменти, коли опускаються руки, частіше нагадуйте собі, що всі без винятку люди іноді так почуваються, всі втомлюються і виснажуються, тому не треба сильно зациклюватися на цьому. Нагадуйте собі також, що якщо ви здастеся, легше не стане.
Жалість до себе небезпечна тим, що вона розвиває в свідомості і укріплює думку про те, що світ нам щось винен. Але це не так, бо ніхто нам нічого не винен. Подібні деструктивні відчуття не дають можливості розгледіти в собі і відкрити свій справжній потенціал, бо як можна добратися до чогось цінного і вартісного, якщо воно знаходиться в найдальшому кутку кімнати, захаращеної всіляким мотлохом під самісіньку стелю?
Отже, щоб не здаватися і довести важливу справу до кінця, дозволяйте собі розкіш іноді перевести подих, переосмислити зроблене і намітити свої наступні кроки. Великі справи робляться поетапно, а поспіх, як відомо, краще застосовувати в зовсім інших справах.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.