RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Работодателю
  4. В помощь HR
  5. Чому не виходить знайти відповідного кандидата

Чому не виходить знайти відповідного кандидата

22.10.2019 578Автор: Лоліта Платошкіна
Чому не виходить знайти відповідного кандидата

Чому не виходить знайти відповідного кандидата

22.10.2019     578Автор: 

Пошук потрібного спеціаліста в компанію - справа не із легких. На цьому шляху менеджерам з персоналу чи самим роботодавцям приходиться зіткатися з різними труднощами. Одним з яких і є складність знайти кандидата, який би відповідав вашим потребам стовідсотково. Більшість роботодавців скажуть, що причиною є слабкий український ринок праці спеціалістів. І тільки досвідчені роботодавці почнуть шукати причини в методиці власного пошуку. Це актуальне питання для всіх, хто зіткається з відбором робочого персоналу в компанію.

Причини труднощів пошуку відповідного кандидата на вакансію

Якщо ви справді зіткнулись із труднощами пошуку спеціалістів на вакансію, то не засмучуйтесь. Виходом стане пошук явних причин, за якими це може відбуватися. Наступні розповсюджені причини допоможуть вам подивитись на власну методику пошуку здобувачів та знайти ті недоліки, які гальмують успішне виконання цього завдання.

Перш ніж розміщати вакансію роботодавець повинен поспілкуватися з керівником відділів, куди шукають спеціаліста. Це необхідно для правильного формування вакансії та розміщення інформації на рекрутинговом ресурсі. Тому саме керівник відділу знає, якого спеціаліста їм не вистачає. Саме він може скласти перелік обов’язків спеціаліста, а також проінформувати HR-ра щодо розмірів заробітної плати, які будуть виставлені у вакансії. Отже, перша причина, за якою вас можуть спіткати труднощі пошуку - неточний або невідповідний запит обов’язків у вакансії. Це також можете відчути, якщо відгуком на резюме є постійні дзвінки здобувачів для уточнення деталей роботи за вакансією.

Другою основною причиною може стати непривабливість вакансії для здобувачів. Здобувачі намагаються на співбесіді створити приємне враження, зацікавити, а роботодавці в вакансії. Тому, перш ніж викладати вакансію, перечитайте і подумайте: « А ви б відгукнулись?». Зараз в пошані креативні заклики в вакансії. Підберіть найкращу креативну форму і скористайтесь нею.

Третя причина труднощів пошуку - залучена мала кількість ресурсів для пошуку вакансії. Якщо ви виставляєте резюме тільки на рекрутингових сайтах, то охопіть якомога найбільшу кількість, і, в першу чергу, зверніть увагу на найбільш ефективні. Якщо ваша вакансія і компанія більш гнучка задіюйте інші ресурси - соціальні мережі, зовнішня реклама.

І пам’ятайте, якщо хочете отримати спеціаліста, що максимально відповідає вашим запитам, то працювати треба саме над якістю запитів.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх