Відмова работодавця після співбесіди - досить часте і розповсюджене явище. Виправдати це можна тим, що роботодавець намагається індивідуально під компанію та сферу діяльності підібрати того спеціаліста, який буде підходити найкраще. Отже, якщо ви знову отримуєте відмову від роботодавця, то значить існують певні вагомі причини, які заважають вам працевлаштуватися, а роботодавцю взяти саме вас на цю вакансію.
Найчастіше тиша від роботодавця після співбесіди означає, що той або ще думає на ваш рахунок, або продовжує шукати і виключив вашу кандидатуру зі списків. Або відмова звучить, що ви не підходите компанії, не пояснюючи справжні причини, через які ви отримаєте незгоду. А їх обов’язково треба знати, щоб вміти виправитись і мати змогу успішно працевлаштуватися надалі. Отже, рекрутинговивй портал jobs.ua підібрав для вас справжні причини, чому відмовляють спеціалістам після співбесід, відібрані особисто HR-ми українських компаній.
Одна із розповсюдженіших причин відмови на співбесідах - невідповідність вами заявлених в резюме умінь із тим, що ви показали на співбесіді або після тестовго завдання. Саме тому, дуже рекомендуємо вам ще раз пройтися по вашим зазначеним умінням, і якщо потрібно - відредагувати резюме ще до відправлення за вакансією. Ви уникнете надалі багатьох неприємностей та зайвих розтрат часу.
Наступна причини вашої відмови на співбесіди - ви часто змінювали місце роботи і не маєте вагомих обгрунтувань з чим це пов’язано. Негативне віднрошення роботодавця виникає, якщо ви не даєте конкретних пояснень вашого звільнення і з останнього місця рроботи. Або даєете, але перевіривши інформацію, вона не виправдилась.
Ви запросили на співбесіді більшу заробітню плату, ніж була заявлена в резюме? Це також може стати певною проблемою і відкладання вашої кандидатури роботодавцем на крайній випадок. Якщо не знаєте, яку зазначити заробітню плату, то краще проанлизуйте рынок праці та відберіть середньостатистичну зарплату, заявлену роботодавцями та здобувачами. Це допомже вам швидко визначитись із цим питанням.
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.
В статті ділимося порадами, в яких сферах діяльності розвивати справу, щоб зацікавити своїм продуктом чи послугами людей, чиї статки вимірюються мільйонами доларів. Мільйонами як мінімум.
Ідеальних кандидатів не буває. Але є ті, що запам’ятовуються рекрутерам і яких вони згадають через багато років. Як стати таким кандидатом, що сподобається роботодавцю, дізнавався Jobs.ua.
Як взаємодіяти з такими людьми, які вічно мають рацію, дізнавався Jobs.ua.
Чим такі ігри стануть у пригоді працівникам вашої компанії? Щоб пройти подібну гру, доведеться співпрацювати. Всі свої дії ви змушені координувати з іншим гравцем чи навіть з кількома.