Відмова работодавця після співбесіди - досить часте і розповсюджене явище. Виправдати це можна тим, що роботодавець намагається індивідуально під компанію та сферу діяльності підібрати того спеціаліста, який буде підходити найкраще. Отже, якщо ви знову отримуєте відмову від роботодавця, то значить існують певні вагомі причини, які заважають вам працевлаштуватися, а роботодавцю взяти саме вас на цю вакансію.
Найчастіше тиша від роботодавця після співбесіди означає, що той або ще думає на ваш рахунок, або продовжує шукати і виключив вашу кандидатуру зі списків. Або відмова звучить, що ви не підходите компанії, не пояснюючи справжні причини, через які ви отримаєте незгоду. А їх обов’язково треба знати, щоб вміти виправитись і мати змогу успішно працевлаштуватися надалі. Отже, рекрутинговивй портал jobs.ua підібрав для вас справжні причини, чому відмовляють спеціалістам після співбесід, відібрані особисто HR-ми українських компаній.
Одна із розповсюдженіших причин відмови на співбесідах - невідповідність вами заявлених в резюме умінь із тим, що ви показали на співбесіді або після тестовго завдання. Саме тому, дуже рекомендуємо вам ще раз пройтися по вашим зазначеним умінням, і якщо потрібно - відредагувати резюме ще до відправлення за вакансією. Ви уникнете надалі багатьох неприємностей та зайвих розтрат часу.
Наступна причини вашої відмови на співбесіди - ви часто змінювали місце роботи і не маєте вагомих обгрунтувань з чим це пов’язано. Негативне віднрошення роботодавця виникає, якщо ви не даєте конкретних пояснень вашого звільнення і з останнього місця рроботи. Або даєете, але перевіривши інформацію, вона не виправдилась.
Ви запросили на співбесіді більшу заробітню плату, ніж була заявлена в резюме? Це також може стати певною проблемою і відкладання вашої кандидатури роботодавцем на крайній випадок. Якщо не знаєте, яку зазначити заробітню плату, то краще проанлизуйте рынок праці та відберіть середньостатистичну зарплату, заявлену роботодавцями та здобувачами. Це допомже вам швидко визначитись із цим питанням.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.