RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Єдиний податок хочуть прив'язати до мінімальної зарплати, що означає його щорічне збільшення

Єдиний податок хочуть прив'язати до мінімальної зарплати, що означає його щорічне збільшення

28.10.2009 553

Це означає щорічне збільшення ставки єдиного податку, що вже з 2010 року дозволить місцевим бюджетам отримати більше доходів.

Вчора, 27 жовтня, на сайті Держкомпідприємництва був оприлюднений законопроект "Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності", який повинен замінити указ президента №727 від 1998 року. Комітет розробив нові механізми розрахунку єдиного податку, сплати зборів в соціальні держфонди, розподіл доходів між державним і місцевими бюджетами.

З 1 січня 2010 року розміри єдиного податку і максимального річного доходу підприємців, що працюють за спрощеною схемою, повинні бути прив'язані до мінімальної зарплати.

Зараз малий бізнес платить єдиний податок щомісячно у розмірі 20-200 грн. Але вже з 2010 року ставка податку повинна буде становити 4-15% від мінімальної зарплати, що встановлюється на 1 січня кожного року. У проекті держбюджету-2010 закладена мінімальна зарплата на початок року на рівні 681 грн.

Таким чином, ставка єдиного податку може становити 27,24-102,15 грн, а максимальна річна виручка фізичних осіб - 510,750 тис грн (750 мінімальних зарплат), юридичних, - 1,021 млн (1,5 тис), що на 10,75 тис грн і 21 тис грн більше, ніж зараз. Підвищення рівня мінімальної зарплати протягом року не вплине на розмір ставки і річної виручки.

Читайте также

  • Ключові тренди на робочому місці, які формуватимуть 2025 рік12 Февраль, 2025

    Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.

  • Бізнес, творчість, штучний інтелект: вчимося зараз, щоб потім не відставати10 Февраль, 2025

    Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.

  • Що не забути взяти на навчання за кордоном? 9 Февраль, 2025

    Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 Февраль, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.


↑ Наверх