Jobs.ua о «работах мечты»…
Известный мексиканский курорт нуждается в профессиональном «директоре по приключениям». Об этом сообщает сайт курорта Канкун.
В объявлении говорится, что победившему в конкурсном отборе кандидату на должность придется проводить до полугода (с марта по август) на территории знаменитого курорта, получая за это заработную плату в 10 000 американских долларов ежемесячно.
Помимо проживания в роскошных отелях, «директор» будет обязан посещать разные интересные места, о чем регулярно составлять видео и фотоотчеты для социальных сетей и блога курорта, расположенного на одноименном сайте. Среди «интересных мест», входящих в обязательное посещение для «директора по приключениям» такие, как: места для плавания с китовыми акулами, древние руины в глухих джунглях и прочие.
Все желающие попробовать себя в этой роли, должны до 17 декабря этого года заполнить и отправить заявку, находящуюся на сайте курорта, приложив к ней одноминутное видео о себе.
Уже в январе наступающего года, представители курорта отберут 50 кандидатов, из которых пять наиболее достойных будут направлены на сам курорт для определения того, кто займет эту должность.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?