RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Доказано: самый короткий период сна способствует улучшению памяти

Доказано: самый короткий период сна способствует улучшению памяти

28.02.2008 1171

Ученые провели эксперимент с участием нескольких желающих. Оказалось, что даже 6 минут сна достаточно для того, чтобы память начала работать лучше.

Много исследований проводилось разными учеными в области взаимосвязи сна и памяти. Но группу ученых из Университета Дюссельдорфа интересовало только воздействие короткого сна на память.

Исследователи использовали группу студентов, которым необходимо было запомнить определенное количество слов и через час рассказать, что они помнят. Значительно лучше были результаты у студентов, которые поспали 6 минут в течение часа, чем у тех кто все это время бодрствовал.

Однако по мнению профессора Ждима Хорна из университета в Лафборо, для обработки мозгом воспоминаний необходима глубокая фаза сна, которая наступает не менее, чем через 20 мин. после того, как человек уснул. Он считает, что на сегодняшний день существует очень мало доказательств тому, что память за 6 минут сна способна обрабатывать информацию лучше.

Читайте также

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 Декабрь, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 Ноябрь, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


↑ Наверх