RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

18.02.2021 328
Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

18.02.2021     328

Переглядаючи шедевральні кінострічки чи прочитуючи геніальні романи, розглядаючи видатні полотна і уславлені скульптури, виникає сильне бажання творити так, як творили ці митці. Творити легко і невимушено, хоча це тільки на перший погляд здається, що легко і невимушено. Насправді за цією легкістю і невимушеністю криється ненастанна праця, роки творчих метань і осяянь, невдач і сотень годин роздумів і фантазування. Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.

Творчість циклічна

Наближається весна. Що це означає? Це означає, що одна пора року змінює іншу. Так і натхнення – воно приходить і покидає нас, і це потрібно зрозуміти і прийняти як беззаперечний факт. Натхнення покидає нас, коли ми психологічно видихаємося, коли втомлюємося емоційно, і все, що потрібно в цей момент, коли ви зрозуміли, що втомилися і натхнення поки що не з вами – це просто відпочити. Але коли відпочиваєте, відпочивайте по-справжньому. Залипніть в серіал, який давно хотіли переглянути, пориньте в чудову книгу чи проведіть день на природі. Головне – щоб ви відпочивали, а не заповнювали безцінний час безплідною діяльністю, щоб таким чином заспокоїти свою совість. Відпочиваючи по-справжньому, ви не марнуєте свій час, ви поповнюєте енергію, яка за день-другий закумулюється настільки, що ви відчуєте як відпочили і готові приступати до натхненної роботи.

Чи потрібно вести щоденник?

Люди, які досягли значних успіхів, загалом радять вести щоденник. Щоденникові записи вели письменники та винахідники, художники і видатні громадські діячі. Чи потрібно вести щоденник вам? Вирішуйте самі, але п’ятнадцять хвилин в день, проведені за щоденником, є чудовим способом для усвідомлення природи своїх блоків і комплексів. І пошуку рішень для їхнього усунення. Не хочете писати? Малюйте. І про якість малюнків чи письма не турбуйтесь – щоденник тільки для вас.

Виявіть тригери, які допомагають творити

Кожна людина має свої «пускові гачки», які запускають шалену дзиґу творчості. Для когось це – прогулянка на природі, для когось – перегляд старих фільмів чи роман улюбленого автора… Одна прекрасна музика які почуття може розбудити в душі, чи не так?.. І таких тригерів може бути багато в кожної людини. Шукайте свої власні «пускові гачки» і працюйте так, ніби вже досягнули цілі; творіть, насолоджуючись кожною секундою творчості, і тоді чудові відкриття не забаряться і завітають до вас в гості!

Ділимо процес на невеликі шматки

Коли задумується грандіозна за обсягом робота – приміром, ви хочете написати роман на сто тисяч слів, в нагоді стане наступна порада: поділіть цей складний і тривалий у часі процес на певну кількість частин. Виконуючи їх поетапно, ви зауважите, як поволі наближаєтеся до своєї цілі.

Дисципліна понад усе! Навчіться себе обмежувати у несуттєвих речах

Відкладаємо в сторону все, що пожирає час: пусті балачки по телефону чи в месенджерах, перегляд стрічки новин в соцмережах… Попрацюйте інтенсивно 20-30 хвилин, і тільки тоді дозволяйте собі перепочити 10-15 хвилин, не більше. А потім – знову до роботи. Може трапитися, що ви незчуєтеся і пропрацюєте не 20-30 хвилин, а 2-3 години, а то й більше! За натхненною роботою час не йде, а летить!

Виконавши поставлену задачу, порадійте і зробіть собі приємне. Подаруйте щось цінне собі, дозвольте гарно відпочити. Знову ж таки, всі ці дії необхідні для того, щоб підзарядитися до наступного пориву творчості.

Здається, прості і не складні поради, хіба не так? Але їх потрібно виконувати, от у чому річ! І тоді ви зауважите, які зміни почнуть відбуватися з вашим мисленням, а цікаві ідеї все легше знаходитимуть шлях до вашої уяви.

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх