Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

  Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

  18.02.2021 132
  Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

  Дієві поради, як розбудити в собі великі пориви до творчості

  18.02.2021     132

  Переглядаючи шедевральні кінострічки чи прочитуючи геніальні романи, розглядаючи видатні полотна і уславлені скульптури, виникає сильне бажання творити так, як творили ці митці. Творити легко і невимушено, хоча це тільки на перший погляд здається, що легко і невимушено. Насправді за цією легкістю і невимушеністю криється ненастанна праця, роки творчих метань і осяянь, невдач і сотень годин роздумів і фантазування. Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.

  Творчість циклічна

  Наближається весна. Що це означає? Це означає, що одна пора року змінює іншу. Так і натхнення – воно приходить і покидає нас, і це потрібно зрозуміти і прийняти як беззаперечний факт. Натхнення покидає нас, коли ми психологічно видихаємося, коли втомлюємося емоційно, і все, що потрібно в цей момент, коли ви зрозуміли, що втомилися і натхнення поки що не з вами – це просто відпочити. Але коли відпочиваєте, відпочивайте по-справжньому. Залипніть в серіал, який давно хотіли переглянути, пориньте в чудову книгу чи проведіть день на природі. Головне – щоб ви відпочивали, а не заповнювали безцінний час безплідною діяльністю, щоб таким чином заспокоїти свою совість. Відпочиваючи по-справжньому, ви не марнуєте свій час, ви поповнюєте енергію, яка за день-другий закумулюється настільки, що ви відчуєте як відпочили і готові приступати до натхненної роботи.

  Чи потрібно вести щоденник?

  Люди, які досягли значних успіхів, загалом радять вести щоденник. Щоденникові записи вели письменники та винахідники, художники і видатні громадські діячі. Чи потрібно вести щоденник вам? Вирішуйте самі, але п’ятнадцять хвилин в день, проведені за щоденником, є чудовим способом для усвідомлення природи своїх блоків і комплексів. І пошуку рішень для їхнього усунення. Не хочете писати? Малюйте. І про якість малюнків чи письма не турбуйтесь – щоденник тільки для вас.

  Виявіть тригери, які допомагають творити

  Кожна людина має свої «пускові гачки», які запускають шалену дзиґу творчості. Для когось це – прогулянка на природі, для когось – перегляд старих фільмів чи роман улюбленого автора… Одна прекрасна музика які почуття може розбудити в душі, чи не так?.. І таких тригерів може бути багато в кожної людини. Шукайте свої власні «пускові гачки» і працюйте так, ніби вже досягнули цілі; творіть, насолоджуючись кожною секундою творчості, і тоді чудові відкриття не забаряться і завітають до вас в гості!

  Ділимо процес на невеликі шматки

  Коли задумується грандіозна за обсягом робота – приміром, ви хочете написати роман на сто тисяч слів, в нагоді стане наступна порада: поділіть цей складний і тривалий у часі процес на певну кількість частин. Виконуючи їх поетапно, ви зауважите, як поволі наближаєтеся до своєї цілі.

  Дисципліна понад усе! Навчіться себе обмежувати у несуттєвих речах

  Відкладаємо в сторону все, що пожирає час: пусті балачки по телефону чи в месенджерах, перегляд стрічки новин в соцмережах… Попрацюйте інтенсивно 20-30 хвилин, і тільки тоді дозволяйте собі перепочити 10-15 хвилин, не більше. А потім – знову до роботи. Може трапитися, що ви незчуєтеся і пропрацюєте не 20-30 хвилин, а 2-3 години, а то й більше! За натхненною роботою час не йде, а летить!

  Виконавши поставлену задачу, порадійте і зробіть собі приємне. Подаруйте щось цінне собі, дозвольте гарно відпочити. Знову ж таки, всі ці дії необхідні для того, щоб підзарядитися до наступного пориву творчості.

  Здається, прості і не складні поради, хіба не так? Але їх потрібно виконувати, от у чому річ! І тоді ви зауважите, які зміни почнуть відбуватися з вашим мисленням, а цікаві ідеї все легше знаходитимуть шлях до вашої уяви.

  Читайте також

  ↑ Вгору