Переглядаючи шедевральні кінострічки чи прочитуючи геніальні романи, розглядаючи видатні полотна і уславлені скульптури, виникає сильне бажання творити так, як творили ці митці. Творити легко і невимушено, хоча це тільки на перший погляд здається, що легко і невимушено. Насправді за цією легкістю і невимушеністю криється ненастанна праця, роки творчих метань і осяянь, невдач і сотень годин роздумів і фантазування. Jobs.ua підібрав для вас чудові поради, які дозволять розбудити в собі великі пориви до творчих звершень, адже це вміння – творити яскраво і незабутньо – важливий аспект будь-якої творчої професії.
Наближається весна. Що це означає? Це означає, що одна пора року змінює іншу. Так і натхнення – воно приходить і покидає нас, і це потрібно зрозуміти і прийняти як беззаперечний факт. Натхнення покидає нас, коли ми психологічно видихаємося, коли втомлюємося емоційно, і все, що потрібно в цей момент, коли ви зрозуміли, що втомилися і натхнення поки що не з вами – це просто відпочити. Але коли відпочиваєте, відпочивайте по-справжньому. Залипніть в серіал, який давно хотіли переглянути, пориньте в чудову книгу чи проведіть день на природі. Головне – щоб ви відпочивали, а не заповнювали безцінний час безплідною діяльністю, щоб таким чином заспокоїти свою совість. Відпочиваючи по-справжньому, ви не марнуєте свій час, ви поповнюєте енергію, яка за день-другий закумулюється настільки, що ви відчуєте як відпочили і готові приступати до натхненної роботи.
Люди, які досягли значних успіхів, загалом радять вести щоденник. Щоденникові записи вели письменники та винахідники, художники і видатні громадські діячі. Чи потрібно вести щоденник вам? Вирішуйте самі, але п’ятнадцять хвилин в день, проведені за щоденником, є чудовим способом для усвідомлення природи своїх блоків і комплексів. І пошуку рішень для їхнього усунення. Не хочете писати? Малюйте. І про якість малюнків чи письма не турбуйтесь – щоденник тільки для вас.
Кожна людина має свої «пускові гачки», які запускають шалену дзиґу творчості. Для когось це – прогулянка на природі, для когось – перегляд старих фільмів чи роман улюбленого автора… Одна прекрасна музика які почуття може розбудити в душі, чи не так?.. І таких тригерів може бути багато в кожної людини. Шукайте свої власні «пускові гачки» і працюйте так, ніби вже досягнули цілі; творіть, насолоджуючись кожною секундою творчості, і тоді чудові відкриття не забаряться і завітають до вас в гості!
Коли задумується грандіозна за обсягом робота – приміром, ви хочете написати роман на сто тисяч слів, в нагоді стане наступна порада: поділіть цей складний і тривалий у часі процес на певну кількість частин. Виконуючи їх поетапно, ви зауважите, як поволі наближаєтеся до своєї цілі.
Відкладаємо в сторону все, що пожирає час: пусті балачки по телефону чи в месенджерах, перегляд стрічки новин в соцмережах… Попрацюйте інтенсивно 20-30 хвилин, і тільки тоді дозволяйте собі перепочити 10-15 хвилин, не більше. А потім – знову до роботи. Може трапитися, що ви незчуєтеся і пропрацюєте не 20-30 хвилин, а 2-3 години, а то й більше! За натхненною роботою час не йде, а летить!
Виконавши поставлену задачу, порадійте і зробіть собі приємне. Подаруйте щось цінне собі, дозвольте гарно відпочити. Знову ж таки, всі ці дії необхідні для того, щоб підзарядитися до наступного пориву творчості.
Здається, прості і не складні поради, хіба не так? Але їх потрібно виконувати, от у чому річ! І тоді ви зауважите, які зміни почнуть відбуватися з вашим мисленням, а цікаві ідеї все легше знаходитимуть шлях до вашої уяви.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!
Шановні клієнти!
Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.