Хтось байдужий до перипетій футбольних змагань, хто проявляє інтерес до футбольних баталій тільки тоді, коли починаються матчі фінальної серії європейських чи світових кубків, а хтось і зовсім не мислить своє життя без футболу. Це чудова гра, безперечно, і вона не лише дає змогу провести чудово час і гравцям, і вболівальникам, а й може послужити джерелом натхнення для управлінців усіх рівнів. А як саме, давайте з’ясуємо це разом із Jobs.ua.
Будь-якому управлінцю важливо вміти контролювати свої емоції. Цій проблемі на Заході присвячені цілі дослідження, а в нас відносно недавно почала приділятися увага цьому питанню. Чим може стати у нагоді футбол? Річ у тому, що під час перегляду футбольних матчів ви акумулюєте позитивні чи негативні емоції, або, як правило, суміш і позитивних і негативних переживань під час перегляду одного й того ж матчу. Пристрасно вболіваючи за одну команду, не менш пристрасно вболіваючи за програш іншої, ви даєте розрядку своєму емоційному стану, і неважливо, що емоції ці були штучними, тобто викликані штучно, викликані переглядом футбольного матчу, а не реальною життєвою ситуацією.
Навчившись гасити надмірну радість чи відчай під час перегляду футбольних матчів, вам буде значно легше впоратися з емоційними сплесками на роботі. А це надзвичайно важливе вміння для менеджера – давати раду емоціям, коли хочеться накричати на когось чи розтрощити все навкруги. А що, і таке буває. Напевно, в кожного була ситуація на роботі, і не одна, коли ви дуже шкодували, що поруч немає боксерської груші.
Коли думаєш про те, що відрізняє справжніх футбольних легенд від звичайних футболістів – це фантастична віра в результат, який досягається шляхом довгих і виснажливих тренувань. І Мессі, і багато інших видатних футболістів підтвердять, що віра в результат, віра в те, що вони зможуть досягнути всього, до чого прагнуть, давала їм сил вистояти в складні часи. Невдачі трапляються у всіх, і хороший менеджер про це знає. Іноді просто обставини можуть раз за разом складатися несприятливо, і задача менеджера в цей час – втримати корабель на плаву, щоб він, попри шторми і урагани, зберіг курс на свою ціль. А якщо іноді допоможе Рука Бога, так це тому, що ви однозначно заслуговуєте на перемогу.
Не так давно світ побачив комедійний телесеріал «Тед Лассо», в якому розповідається історія американського тренера, який після успішного сезону в студентському американському футболі вирушає в Англію, щоб очолити провальний футбольний клуб прем’єр-ліги.
Чи може цей серіал стати у нагоді менеджерам? Так, може, бо цей серіал насправді не так про футбол, як про емоційний інтелект управлінця, який всіма силами намагається згуртувати деморалізовану команду, в якій, до того ж, великі проблеми з капітаном команди. Капітана не слухає найкращий бомбардир команди, і цей розлад відчувається і на полі, і на роздягалці. І те, як тренер Тед Лассо намагається дати ради новим підопічним – повірте, на це варто подивитися. Чудовий приклад того, як людина вміє взаємодіяти із найскладнішими людьми, добиваючись поставленого результату.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.