Якщо вважати у «глобальному сенсі», цілковитою рівністю трудового законодавства між чоловіками та жінками, можуть пишатися не більш, ніж шість країн світу.
За інформацією Jobs.ua, рівно стільки країн набрали максимальну кількість (100 балів) у рейтингу, який склав Всесвітній банк. До їх складу увійшли Бельгія, Данія, Латвія, Франція, Швеція та Люксембург.
Незважаючи на те, що ще з десяток років потому, жодна країна не гарантувала та не представляла рівних прав у трудовому законодавстві чоловікам та жінкам, сьогодні, пошуки правди у таких питаннях, залишаються у тренді по всьому світу. Навіть Саудівська Аравія, яка здобула останнє місце у рейтингу, демонструє поштовхи у «зрушенні цього питання».
Україна, натомість, попала у «золоту» средину рейтингу. Українське суспільство впоралося із такими аспектами, як «вік початку роботи для чоловіків та жінок», «питання входження до шлюбу» чи «свобода пересування» на відмінно.
Але, перевірки співвідношення заробітних плат українок та українців, що обіймають однакові посади, показав, що у цьому питанні, до «відмінно», Україні ще далеко.
Саме категорія «рівність зарплат» принесла країні… нуль балів.
Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.
Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.
Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.
Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.
Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.
Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.