RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Все о работе
 4. Денежный вопрос
 5. "Гендерна рівність" українських зарплат

"Гендерна рівність" українських зарплат

18.03.2019 424Автор: Олександр Мавлідінов
"Гендерна рівність" українських зарплат

"Гендерна рівність" українських зарплат

18.03.2019     424Автор: 

Якщо вважати у «глобальному сенсі», цілковитою рівністю трудового законодавства між чоловіками та жінками, можуть пишатися не більш, ніж шість країн світу.

За інформацією Jobs.ua, рівно стільки країн набрали максимальну кількість (100 балів) у рейтингу, який склав Всесвітній банк. До їх складу увійшли Бельгія, Данія, Латвія, Франція, Швеція та Люксембург.

Незважаючи на те, що ще з десяток років потому, жодна країна не гарантувала та не представляла рівних прав у трудовому законодавстві чоловікам та жінкам, сьогодні, пошуки правди у таких питаннях, залишаються у тренді по всьому світу. Навіть Саудівська Аравія, яка здобула останнє місце у рейтингу, демонструє поштовхи у «зрушенні цього питання».

Україна, натомість, попала у «золоту» средину рейтингу. Українське суспільство впоралося із такими аспектами, як «вік початку роботи для чоловіків та жінок», «питання входження до шлюбу» чи «свобода пересування» на відмінно.

Але, перевірки співвідношення заробітних плат українок та українців, що обіймають однакові посади, показав, що у цьому питанні, до «відмінно», Україні ще далеко.

Саме категорія «рівність зарплат» принесла країні… нуль балів.

Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх