RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Денежный вопрос

Публикации "Денежный вопрос"

Страница 1 из 10

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Приймаємо зважене рішення і усвідомлено витрачаємо гроші

  20 декабря 2022 241

  До війни, тобто до повномасштабного вторгнення, далеко не кожен українець задумувався над тим, наскільки усвідомлено він витрачає свої гроші. Але воєнний час диктує свої правила, і контроль над сімейним бюджетом став для багатьох людей в пріоритеті. Тому пропонуємо вашій увазі поради, як приймати зважене рішення і з розумом витрачати гроші.

 • Як рівень доходів впливає на нашу психіку, та й на життя в цілому?

  21 ноября 2022 217

  Ви коли-небудь замислювалися над цим питанням? Якщо ні, портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує з’ясувати, чому так відбувається.

 • Як монетизувати свої знання?

  3 ноября 2022 321

  «Знання важко добувати, але легко носити», стверджує народна мудрість. Безперечно, в наш час інформація є одним з найцінніших ресурсів. Звісно, так залишатиметься і надалі. Але як монетизувати свої знання – це питання цікавить багатьох людей. Спробуємо розібратися, які тут є варіанти.

 • Коли можна погодитися на зарплату нижче ринкової?

  4 октября 2022 223

  В певних ситуаціях ви небагато втратите, погоджуючись на зарплату нижче ринкового рівня. І хоча такі ситуації краще оминати стороною, іноді в пошукачів не залишається інших варіантів, як найнятися працювати за невелику оплату.

 • Програма допомоги переселенцям під час війни від уряду

  22 марта 2022 281

  Сьогодні Уряд заявив про реалізацію масштабної програми допомоги українцям, яким вимушено довелось покинути власні домівки після введення воєнного стану по всій території України. Дізнавайтесь деталі зі статті.

 • Кросівки як інвестиція! А чому б і ні?

  7 января 2022 340

  Хороші фірмові кросівки, та ще з лімітованих серій, це наче олдскульні моделі машин чи раритетні платівки – якщо вони зберігаються в хорошому стані, їхня ціна з часом значно зростає. Отже, кросівки як інвестиція – поговоримо разом із Jobs.ua про цей оригінальний спосіб інвестування.

 • Чому варто інвестувати в мобільний геймінг?

  24 декабря 2021 298

  Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує розібратися в такому цікавому питанні, чому інвестиції в мобільний геймінг ніколи не втратять актуальності.

 • Формула багатства – яка ж вона?

  6 сентября 2021 606

  Формули виражають відношення між величинами. А якщо ми говоримо про багатство, сума яких величин дасть потрібний нам результат? Давайте довідаємося з Jobs.ua, що входить у формулу багатства.

 • Чи можна вважати зарплату і премію за мотивацію

  20 августа 2021 450

  Для багатьох керівників на це питання знайдеться лише ствердна відповідь. Мовляв, зарплата регулярно переглядається, і премія час від часу виплачується – так чого ще хотіти? Але чи так це насправді? Чи дійсно ця схема працює настільки ефективно, як зазвичай вважають керівники? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.

 • Як оголосити бажану заробітну плату на співбесіді

  9 июля 2021 395

  Багатьох здобувачів питання про заробітну плату на співбесіді ставить у незручне становище, тому сьогодні разом із Jobs.ua розбираємось, як оголосити бажану заробітну плату на співбесіді.


Ctrl →
1 из 10

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх