Якщо вважати у «глобальному сенсі», цілковитою рівністю трудового законодавства між чоловіками та жінками, можуть пишатися не більш, ніж шість країн світу.
За інформацією Jobs.ua, рівно стільки країн набрали максимальну кількість (100 балів) у рейтингу, який склав Всесвітній банк. До їх складу увійшли Бельгія, Данія, Латвія, Франція, Швеція та Люксембург.
Незважаючи на те, що ще з десяток років потому, жодна країна не гарантувала та не представляла рівних прав у трудовому законодавстві чоловікам та жінкам, сьогодні, пошуки правди у таких питаннях, залишаються у тренді по всьому світу. Навіть Саудівська Аравія, яка здобула останнє місце у рейтингу, демонструє поштовхи у «зрушенні цього питання».
Україна, натомість, попала у «золоту» средину рейтингу. Українське суспільство впоралося із такими аспектами, як «вік початку роботи для чоловіків та жінок», «питання входження до шлюбу» чи «свобода пересування» на відмінно.
Але, перевірки співвідношення заробітних плат українок та українців, що обіймають однакові посади, показав, що у цьому питанні, до «відмінно», Україні ще далеко.
Саме категорія «рівність зарплат» принесла країні… нуль балів.
Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.