Якщо вважати у «глобальному сенсі», цілковитою рівністю трудового законодавства між чоловіками та жінками, можуть пишатися не більш, ніж шість країн світу.
За інформацією Jobs.ua, рівно стільки країн набрали максимальну кількість (100 балів) у рейтингу, який склав Всесвітній банк. До їх складу увійшли Бельгія, Данія, Латвія, Франція, Швеція та Люксембург.
Незважаючи на те, що ще з десяток років потому, жодна країна не гарантувала та не представляла рівних прав у трудовому законодавстві чоловікам та жінкам, сьогодні, пошуки правди у таких питаннях, залишаються у тренді по всьому світу. Навіть Саудівська Аравія, яка здобула останнє місце у рейтингу, демонструє поштовхи у «зрушенні цього питання».
Україна, натомість, попала у «золоту» средину рейтингу. Українське суспільство впоралося із такими аспектами, як «вік початку роботи для чоловіків та жінок», «питання входження до шлюбу» чи «свобода пересування» на відмінно.
Але, перевірки співвідношення заробітних плат українок та українців, що обіймають однакові посади, показав, що у цьому питанні, до «відмінно», Україні ще далеко.
Саме категорія «рівність зарплат» принесла країні… нуль балів.
Експерти вважають, що загалом, таке важливе питання ще не урегульовано на ринку праці країни.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?