Две тысячи опрошенных компаний пытаются бороться с вредной привычкой персонала, тратя на это немалые деньги. 38% работодателей имеют специальные программы, дающие работникам возможность реабилитироваться после лечения от алкогольной зависимости. Интересно, что треть компаний учит своих менеджеров выявлять алкоголиков среди коллег. А 22% организаций тестируют сотрудников на предмет злоупотребления спиртным. Несмотря на все эти старания, ежегодно из-за пьянства сотрудники прогуливают 14 млн. рабочих дней.
Не меньше вредит американским компаниям аморальное поведение сотрудников, которое способно похоронить самую успешную карьеру. В
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».