Об этом заявила глава Всеукраинской ассоциации "Детская иммунология", заведующая кафедрой детских инфекционных болезней и детской иммунологии НМАПО им. П.Л.Шупика, профессор Людмила Чернышова.
Она также рассказала, что в конце октября в Киеве прошла Девятая Всеукраинская научно-практическая конференция, участники которой выразили серьезную обеспокоенность состоянием иммунопрофилактики в Украине и предупредили о том, что отсутствие иммунопрофилактики ведет к распространению всевозможных инфекций, профилактика которых возможна только посредством вакцинации.
Именно поэтому специалисты-иммунологи решили обратиться к властям и общественности с предложением содействовать внедрению общегосударственной Программы иммунопрофилактики и защиты населения от инфекционных болезней на 2009-2015 годы, обратить внимание властей на необходимость приобретения вакцин за бюджетные средства, дабы не допустить нарушения графика Национального календаря прививок и несвоевременного его исполнения.
Детским иммунологам, педиатрам, детским инфекционистам и врачам узких педиатрических специальностей предложили активно пропагандировать преимущества программ вакцинопрофилактики и принять участие в неделе вакцинации ВОЗ.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?