Ни одному работодателю не понравится, если сотрудники будут в рабочее время расхаживать по собеседованиям. Будьте благоразумны, иначе вы рискуете расстаться со старой работой раньше, чем найдете новую.
Ни в коем случае не просматривайте вакансии на рабочем месте, ведь все ваши действия в интернете легко проследить. Если уж решились на это, то не забывайте закрывать страничку сайта по трудоустройству.
Отправляя резюме, выясните как можно больше о компании-работодателе, дабы не попасть в неловкую ситуацию, отправив резюме в свою же компанию.
Никогда не оставляйте в контактах телефон компании, в которой работаете. Оставляя мобильный телефон, обязательно укажите время, в которое вам удобнее звонить.
Чем меньше коллег будут знать о вашем скором увольнении, тем лучше. Ведь даже самый верный коллега может не сдержаться и взболтнуть лишнего.
Следите за тем, что говорите. Не бросайте многозначительных фраз и не говорите загадками, иначе рискуете проболтаться.
Не стоит пренебрегать своими обязанностями. Работайте с прежней силой, выполняйте работу добросовестно, ведь вам платят за это зарплату.
Не опаздывайте и не игнорируйте замечания вашего начальника.
Самый безопасный и честный способ поиска новой работы - это поиски работы в нерабочее время.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.