Ни одному работодателю не понравится, если сотрудники будут в рабочее время расхаживать по собеседованиям. Будьте благоразумны, иначе вы рискуете расстаться со старой работой раньше, чем найдете новую.
Ни в коем случае не просматривайте вакансии на рабочем месте, ведь все ваши действия в интернете легко проследить. Если уж решились на это, то не забывайте закрывать страничку сайта по трудоустройству.
Отправляя резюме, выясните как можно больше о компании-работодателе, дабы не попасть в неловкую ситуацию, отправив резюме в свою же компанию.
Никогда не оставляйте в контактах телефон компании, в которой работаете. Оставляя мобильный телефон, обязательно укажите время, в которое вам удобнее звонить.
Чем меньше коллег будут знать о вашем скором увольнении, тем лучше. Ведь даже самый верный коллега может не сдержаться и взболтнуть лишнего.
Следите за тем, что говорите. Не бросайте многозначительных фраз и не говорите загадками, иначе рискуете проболтаться.
Не стоит пренебрегать своими обязанностями. Работайте с прежней силой, выполняйте работу добросовестно, ведь вам платят за это зарплату.
Не опаздывайте и не игнорируйте замечания вашего начальника.
Самый безопасный и честный способ поиска новой работы - это поиски работы в нерабочее время.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.