Как сообщал уже Jobs.ua, согласно данных Государственной службы занятости, почти половина зарегистрированных там вакансий – рабочие специальности. Их «не закрытие» говорит о том, что в Украине серьезный дефицит высококвалифицированных рабочих.
По итогам направления вакансий, размещенных в сентябре, основную потребность в опытных рабочих руках испытывают такие производственные направления, как сборка оборудования и машин, контроль за эксплуатацией технологического оборудования, обслуживание оборудования.
При более чем 73 000 зарегистрированных вакансий, только 32 000 – это предложения занять рабочие места по указанным выше направлениям.
Кроме этого, девять с лишним тысяч вакансий ждали в сентябре сотрудников в сферы услуг и торговли.
Согласно географии предложений о работе, больше всего (12 571 вакансия) на работу звали в Киеве. Следом идут Львовская область, предлагающая 6 608 вакансий, Днепропетровская область – 5 498 предложений, киевская – 4 767 вакансий, Житомирская – 3 466, Полтавская – 3 96, волынская – 2 959.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».