Как сообщал уже Jobs.ua, согласно данных Государственной службы занятости, почти половина зарегистрированных там вакансий – рабочие специальности. Их «не закрытие» говорит о том, что в Украине серьезный дефицит высококвалифицированных рабочих.
По итогам направления вакансий, размещенных в сентябре, основную потребность в опытных рабочих руках испытывают такие производственные направления, как сборка оборудования и машин, контроль за эксплуатацией технологического оборудования, обслуживание оборудования.
При более чем 73 000 зарегистрированных вакансий, только 32 000 – это предложения занять рабочие места по указанным выше направлениям.
Кроме этого, девять с лишним тысяч вакансий ждали в сентябре сотрудников в сферы услуг и торговли.
Согласно географии предложений о работе, больше всего (12 571 вакансия) на работу звали в Киеве. Следом идут Львовская область, предлагающая 6 608 вакансий, Днепропетровская область – 5 498 предложений, киевская – 4 767 вакансий, Житомирская – 3 466, Полтавская – 3 96, волынская – 2 959.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.