Кар’єрний розвиток, на сьогоднішні - одна з основних вимог сучасного здобувача до роботодавця. Будь-який досвідчений спеціаліст бажає підкорити професійні вершини, піднятися кар’єрними сходами. До того ж, управління кар’єрним ростом - це чітке усвідомлене особисто спеціалістом бажання досягти певних висот. Цікаво, що вкладають спеціалісти в поняття кар’єрного росту та розвитку, яким чином їх досягають.
Той спеціаліст, хто ще на початку робочої діяльності відчув в собі потяг до лідерства та бажання зайняти керівні посади, зрозумів, що розвиток кар’єри - довгий та трудомісткий процес. Роботодавці досить довгий час спостерігали за тими спеціалістами, хто має на меті саме кар’єрний ріст. На їх думку, рушійна сила таких робітників - бажання досягти висот в своїй професійній діяльності. Без бажання не відбувається пошуку нових шляхів та можливостей, а також руху хоч в якусь сторону. Спеціалісти із бажанням дізнаватися нове, шукати нові підходи досягають результатів частіше та швидше.
Досягти кар’єрного розвитку можна тільки чітко позначивши цілі та орієнтири. Психологи відмічають, що ті спеціалісти, які не планують свою професійну діяльність та не ставлять цілей, швидше вигасають на робочому місці, страждають від депресій. Чітко поставлені цілі та сплановані певні періоди часу приносять свої плоди та результати.
Невід’ємна складова характеру спеціаліста, який прагне кар’єрного росту - наполегливість. Багато хто зі спеціалістів, зіштовхуючись із труднощами на роботі, не наважуються брати відповідальність та опускають руки, замість того щоб боротися чи шукати нові шляхи їх рішення. Окрім того, це ще й додаткові затрати вільного особистого часу та зусиль. Тільки ті, хто готові вкладати в своє майбутнє - отримають результати.
І остання обов’язкова вимога - адекватна оцінка власних ресурсів. І таке буває: невміння оцінити свої уміння, навички, знання, відсутність особистих якостей лідера, керівника, відсутність власних ідей та шляхів пошуку перспектив.
Розвивайте свої особисті якості та знання, щоб досягти кар’єрного росту.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?
Дорогі партнери, колеги, друзі!
Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!