Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. На роботі

Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

3.09.2019 132Автор: Лолита Платошкина
Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

3.09.2019     132Автор: 

Кар’єрний розвиток, на сьогоднішні - одна з основних вимог сучасного здобувача до роботодавця. Будь-який досвідчений спеціаліст бажає підкорити професійні вершини, піднятися кар’єрними сходами. До того ж, управління кар’єрним ростом - це чітке усвідомлене особисто спеціалістом бажання досягти певних висот. Цікаво, що вкладають спеціалісти в поняття кар’єрного росту та розвитку, яким чином їх досягають.

Як спеціалісту досягти кар’єрного росту?

Той спеціаліст, хто ще на початку робочої діяльності відчув в собі потяг до лідерства та бажання зайняти керівні посади, зрозумів, що розвиток кар’єри - довгий та трудомісткий процес. Роботодавці досить довгий час спостерігали за тими спеціалістами, хто має на меті саме кар’єрний ріст. На їх думку, рушійна сила таких робітників - бажання досягти висот в своїй професійній діяльності. Без бажання не відбувається пошуку нових шляхів та можливостей, а також руху хоч в якусь сторону. Спеціалісти із бажанням дізнаватися нове, шукати нові підходи досягають результатів частіше та швидше.

Досягти кар’єрного розвитку можна тільки чітко позначивши цілі та орієнтири. Психологи відмічають, що ті спеціалісти, які не планують свою професійну діяльність та не ставлять цілей, швидше вигасають на робочому місці, страждають від депресій. Чітко поставлені цілі та сплановані певні періоди часу приносять свої плоди та результати.

Невід’ємна складова характеру спеціаліста, який прагне кар’єрного росту - наполегливість. Багато хто зі спеціалістів, зіштовхуючись із труднощами на роботі, не наважуються брати відповідальність та опускають руки, замість того щоб боротися чи шукати нові шляхи їх рішення. Окрім того, це ще й додаткові затрати вільного особистого часу та зусиль. Тільки ті, хто готові вкладати в своє майбутнє - отримають результати.

І остання обов’язкова вимога - адекватна оцінка власних ресурсів. І таке буває: невміння оцінити свої уміння, навички, знання, відсутність особистих якостей лідера, керівника, відсутність власних ідей та шляхів пошуку перспектив.

Розвивайте свої особисті якості та знання, щоб досягти кар’єрного росту.

Читайте також

 • Більшість звільнень в Україні - через низькі заробітні плати17 вересень, 2019

  До речі, вирішивши це питання, українська економіка назавжди позбудеться й такого негативного явища, як відтік кадрів за кордони країни

 • Адаптація персоналу в колективі16 вересень, 2019

  Помилки у такому процесі або неуважність до виникаючих в колективі проблем чи непорозумінь з боку керівництва, легко призведе до збоїв, низької якості роботи та втрати перспективних співробітників

 • Причини звільнення співробітників16 вересень, 2019

  Тож, причини чому люди звільняються з роботи, фактично дві, й виникаючи позапланово. Вони обидві здатні нанести суттєву шкоду нормальному розвитку бізнесу.

 • Професійне вигорання на роботі16 вересень, 2019

  Що робити із психоемоційним вигоранням?

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

↑ Вгору