UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

3.09.2019 1464Автор: Лоліта Платошкіна
Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

Кар’єрний розвиток сучасного спеціаліста

3.09.2019     1464Автор: 

Кар’єрний розвиток, на сьогоднішні - одна з основних вимог сучасного здобувача до роботодавця. Будь-який досвідчений спеціаліст бажає підкорити професійні вершини, піднятися кар’єрними сходами. До того ж, управління кар’єрним ростом - це чітке усвідомлене особисто спеціалістом бажання досягти певних висот. Цікаво, що вкладають спеціалісти в поняття кар’єрного росту та розвитку, яким чином їх досягають.

Як спеціалісту досягти кар’єрного росту?

Той спеціаліст, хто ще на початку робочої діяльності відчув в собі потяг до лідерства та бажання зайняти керівні посади, зрозумів, що розвиток кар’єри - довгий та трудомісткий процес. Роботодавці досить довгий час спостерігали за тими спеціалістами, хто має на меті саме кар’єрний ріст. На їх думку, рушійна сила таких робітників - бажання досягти висот в своїй професійній діяльності. Без бажання не відбувається пошуку нових шляхів та можливостей, а також руху хоч в якусь сторону. Спеціалісти із бажанням дізнаватися нове, шукати нові підходи досягають результатів частіше та швидше.

Досягти кар’єрного розвитку можна тільки чітко позначивши цілі та орієнтири. Психологи відмічають, що ті спеціалісти, які не планують свою професійну діяльність та не ставлять цілей, швидше вигасають на робочому місці, страждають від депресій. Чітко поставлені цілі та сплановані певні періоди часу приносять свої плоди та результати.

Невід’ємна складова характеру спеціаліста, який прагне кар’єрного росту - наполегливість. Багато хто зі спеціалістів, зіштовхуючись із труднощами на роботі, не наважуються брати відповідальність та опускають руки, замість того щоб боротися чи шукати нові шляхи їх рішення. Окрім того, це ще й додаткові затрати вільного особистого часу та зусиль. Тільки ті, хто готові вкладати в своє майбутнє - отримають результати.

І остання обов’язкова вимога - адекватна оцінка власних ресурсів. І таке буває: невміння оцінити свої уміння, навички, знання, відсутність особистих якостей лідера, керівника, відсутність власних ідей та шляхів пошуку перспектив.

Розвивайте свої особисті якості та знання, щоб досягти кар’єрного росту.

Читайте також

  • Талановиті українці, хто кине виклик Labubu?17 липень, 2025

    Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.

  • Як стартувати в геймдеві?16 липень, 2025

    Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.

  • Як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення?15 липень, 2025

    Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.

  • Hustle culture, або «культура метушні»: коли трудоголізм — це вже занадто?13 липень, 2025

    Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?

  • Опануйте англійську з чатом GPT за 3 місяці12 липень, 2025

    Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.


↑ Вгору