Портал з працевлаштування Jobs.ua давненько не публікував добірок корисної літератури. Тим паче, тих книг, які рекомендують прочитати найбагатші люди світу. Виправляємо цю ситуацію.
Першою книгою в нашому списку, яку рекомендує сам Ілон Маск, є всесвітньо відомий бестселер письменниці Айн Ренд. Авторка працювала над книгою два десятиліття. А коли так довго і ретельно працюєш над книгою, немає нічого дивного в тому, що одразу після видання вона потрапляє у список бестселерів The New York Times та очолює рейтинг сотні найкращих книг 20-го століття.
Приготуйтесь до знайомства із світом антиутопії, яке повідає вам про суспільство, що стикнулося з масштабною кризою. Авторка піднімає важливі філософські творіння в своєму магнум опусі, тож поміркувати вам буде над чим. Як і прокачати інтелектуальну складову своєї особистості.
Як би там не було, Джобс заснував одну з найдорожчих і найприбутковіших технологічних компаній в світі, здобувши на своєму цікавому життєвому шляху ще й статус найавторитетнішого гуру в світі хай-тек технологій. Та ще й зумів наприкінці життя передати компанію в надійні руки: як можна побачити з останньої презентації Apple у вересні цього року, Тім Кук гідно продовжує справу Джобса.
Звичайно, Стівом Джобсом ми не станемо, прочитавши офіційну біографію видатного мислителя та новатора. Але дізнатися, як мислив, діяв та досягав успіхів в умовах жорсткої американської конкуренції Стів Джобс – цілком можливо. І якщо цю книгу рекомендує Ілон Маск, це означає, що вона таки чогось варта.
Цілком несподівано в цьому списку опиняється культовий роман від Френка Герберта, який вважається автором наукової фантастики. Роман розповідає про життя молодого Пола Атріда, коли він прибуває на пустельну планету Арракіс, потрапляючи в пастку, яку підготував злий і жорстокий дім Харконненів. Книга повідає про вічну боротьбу добра зі злом, про ціну справедливості та вибір шляху.
Шведсько-американський астрофізик, один з найавторитетніших дослідників штучного інтелекту, повідає в своїй книзі багато цікавих речей, з якими зіткнеться людство в недалекому майбутньому. Макс Теґмарк аналізує весь спектр наслідків, до яких призведе інтеграція штучного інтелекту в усі сфери нашого життя. Якщо ви цікавитеся майбутнім сучасних технологій, симбіоз роботехніки та штучного інтелекту – ця книга однозначно вас зацікавить.
Багато відомих людей пишуть книги, от і перший інвестор всім нам відомого Фейсбуку вирішив написати книгу про стартапи. Базова ідея, яку він розвиває в книзі – для створення будь-якого успішного стартапу потрібен унікальний продукт, що дасть змогу монополізувати ще неосвоєний ринок. Безумовно, ця книга буде корисною всім підприємцям, і не лише початківцям.
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.
В цій статті пропонуємо разом з Jobs.ua зануритися в міні дослідження футуристичних професій майбутнього, ще не створених, але в перспективі — цілком осяжних.
Поговоримо разом з Jobs.ua на таку делікатну тему, чи варто соромитися «простих» професій, як-от професія касира.