UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Це важливо знати кожному
  5. Книги для саморозвитку, які рекомендує Ілон Маск

Книги для саморозвитку, які рекомендує Ілон Маск

14.09.2022 386
Книги для саморозвитку, які рекомендує Ілон Маск

Книги для саморозвитку, які рекомендує Ілон Маск

14.09.2022     386

Портал з працевлаштування Jobs.ua давненько не публікував добірок корисної літератури. Тим паче, тих книг, які рекомендують прочитати найбагатші люди світу. Виправляємо цю ситуацію.

Айн Ренд, «Атлант розправив плечі»

Першою книгою в нашому списку, яку рекомендує сам Ілон Маск, є всесвітньо відомий бестселер письменниці Айн Ренд. Авторка працювала над книгою два десятиліття. А коли так довго і ретельно працюєш над книгою, немає нічого дивного в тому, що одразу після видання вона потрапляє у список бестселерів The New York Times та очолює рейтинг сотні найкращих книг 20-го століття.

Приготуйтесь до знайомства із світом антиутопії, яке повідає вам про суспільство, що стикнулося з масштабною кризою. Авторка піднімає важливі філософські творіння в своєму магнум опусі, тож поміркувати вам буде над чим. Як і прокачати інтелектуальну складову своєї особистості.

Уолтер Айзексон, «Стів Джобс»

Як би там не було, Джобс заснував одну з найдорожчих і найприбутковіших технологічних компаній в світі, здобувши на своєму цікавому життєвому шляху ще й статус найавторитетнішого гуру в світі хай-тек технологій. Та ще й зумів наприкінці життя передати компанію в надійні руки: як можна побачити з останньої презентації Apple у вересні цього року, Тім Кук гідно продовжує справу Джобса.

Звичайно, Стівом Джобсом ми не станемо, прочитавши офіційну біографію видатного мислителя та новатора. Але дізнатися, як мислив, діяв та досягав успіхів в умовах жорсткої американської конкуренції Стів Джобс – цілком можливо. І якщо цю книгу рекомендує Ілон Маск, це означає, що вона таки чогось варта.

Френк Герберт, «Дюна»

Цілком несподівано в цьому списку опиняється культовий роман від Френка Герберта, який вважається автором наукової фантастики. Роман розповідає про життя молодого Пола Атріда, коли він прибуває на пустельну планету Арракіс, потрапляючи в пастку, яку підготував злий і жорстокий дім Харконненів. Книга повідає про вічну боротьбу добра зі злом, про ціну справедливості та вибір шляху.

Макс Теґмарк, «Книга життя 3.0. Доба штучного інтелекту»

Шведсько-американський астрофізик, один з найавторитетніших дослідників штучного інтелекту, повідає в своїй книзі багато цікавих речей, з якими зіткнеться людство в недалекому майбутньому. Макс Теґмарк аналізує весь спектр наслідків, до яких призведе інтеграція штучного інтелекту в усі сфери нашого життя. Якщо ви цікавитеся майбутнім сучасних технологій, симбіоз роботехніки та штучного інтелекту – ця книга однозначно вас зацікавить.

Пітер Тіль, «Від нуля до одиниці»

Багато відомих людей пишуть книги, от і перший інвестор всім нам відомого Фейсбуку вирішив написати книгу про стартапи. Базова ідея, яку він розвиває в книзі – для створення будь-якого успішного стартапу потрібен унікальний продукт, що дасть змогу монополізувати ще неосвоєний ринок. Безумовно, ця книга буде корисною всім підприємцям, і не лише початківцям.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору