Війна поставила всіх нас у ситуацію, коли ми намагаємося шукати опору і підтримку в різних речах: роботі, волонтерській діяльності, спілкуванні з рідними і навіть у читанні. Портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас книги, які допоможуть впоратися з надмірними емоціями, втратою оптимізму та віри. Зверніть на них увагу, щоб мати сили в цей нелегкий час долати щоденний стрес.
Які асоціації у вас виникають, коли чуєте слово «концтабір»? Знищені тіла та душі, нелюдські умови проживання, голод та приниження, газові камери, чи не так? Адже концтабір – це таке жахливе місце, де немає місця для надії і чогось доброго, а віра в людину зведена нанівець. В таких нелюдських умовах опинився автор книги Віктор Франкл, психотерапевт та психолог. В концтаборі він провів декілька років, зміг вижити і згодом написав цю книгу, щоб люди, читаючи її, віднаходили сенс у своєму житті і ніколи не втрачали надії та віри.
Якщо ви знаєте, навіщо жити, ви зможете витримати будь-які випробування, стверджує Віктор Франкл. Автор дає безцінні поради, як пережити усі страждання та незгоду, які випали на долю людини. А хто в світі зараз потребує його порад більше, ніж українці?
Великий друг України, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон написав книгу-дослідження про найвидатнішого британця в історії (принаймні, так свідчать опитування). Британський політик теж вважає Вінстона Черчилля найвеличнішим державним діячем з усіх, яких породила Британія. І це не дивно, адже саме блискучий розум Черчилля та його рішучі дії допомогли англо-саксам пройти крізь буремні часи Другої світової, не втративши гідності. Ці та інші речі Джонсон досліджує в своїй книзі, тому «Фактор Черчилля» – це спроба аналізу помилок та досягнень свого кумира, розвінчування міфів про його постать та багато іншої цікавої інформації.
Свою «Автобіографію» видатний американець спершу не збирався видавати окремою книгою. Він задумував її як розповідь сину про своє життя та здобутий досвід. Але згодом Бенджамін Франклін переглянув своє рішення, і мільйони молодих людей в світі отримали можливість ознайомитися з порадами, як досягти успіху, від людини, яка здолала непростий шлях від помічника продавця свічок до очільника держави.
Книга навчає досягати бажаної мети навіть попри складні життєві обставини.
Окрім нон-фікшн та автобіографічної літератури, радимо не оминати увагою художню літературу. Історії, розказані великими письменниками та письменницями, допомагають бодай на деякий час відволіктися від важких новин, частково перевантажити психіку та допомогти собі в подоланні щоденного стресу, викликаного війною. Тож бажаємо не втрачати надії в нашу перемогу та свої власні сили!
Пропонуємо вам зануритися в історію появи сенсаційної іграшки, а також з’ясувати, в чому полягає секрет її популярності.
Ігри цікаво не лише грати, а й розробляти. Вас приваблює сфера геймдеву, хочете спробувати себе в розробці комп’ютерних чи мобільних ігор? Давайте поговоримо на цікаву тему, а саме з чого розпочати в геймдеві новачку.
Кризові ситуації через біль і його долання дають потенціал для росту. Розглянемо разом з Jobs.ua, як за допомогою хобі та нових ідей адаптуватися до викликів сьогодення.
Бути захопленим своєю роботою — безумовно, це добре. Прагнути успіху і повсякчас зростати в своїх досягненнях — теж добре. Але чи існує та грань, за якою трудоголізм починає приносити більше шкоди, аніж користі?
Вивчити англійську за допомогою штучного інтелекту за 90 днів — вигадка чи реальність? Відповімо на це питання на порталі працевлаштування Jobs.ua, а заодно розглянемо набір корисних підказок, щоб вивчати іноземну мову швидше, ніж у додатках.