RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Книги, щоб пережити війну та долати щоденний стрес: Франкл, біографія Черчилля і не тільки

Книги, щоб пережити війну та долати щоденний стрес: Франкл, біографія Черчилля і не тільки

27.04.2022 397
Книги, щоб пережити війну та долати щоденний стрес: Франкл, біографія Черчилля і не тільки

Книги, щоб пережити війну та долати щоденний стрес: Франкл, біографія Черчилля і не тільки

27.04.2022     397

Війна поставила всіх нас у ситуацію, коли ми намагаємося шукати опору і підтримку в різних речах: роботі, волонтерській діяльності, спілкуванні з рідними і навіть у читанні. Портал з працевлаштування Jobs.ua підібрав для вас книги, які допоможуть впоратися з надмірними емоціями, втратою оптимізму та віри. Зверніть на них увагу, щоб мати сили в цей нелегкий час долати щоденний стрес.

Віктор Франкл, «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі»

Які асоціації у вас виникають, коли чуєте слово «концтабір»? Знищені тіла та душі, нелюдські умови проживання, голод та приниження, газові камери, чи не так? Адже концтабір – це таке жахливе місце, де немає місця для надії і чогось доброго, а віра в людину зведена нанівець. В таких нелюдських умовах опинився автор книги Віктор Франкл, психотерапевт та психолог. В концтаборі він провів декілька років, зміг вижити і згодом написав цю книгу, щоб люди, читаючи її, віднаходили сенс у своєму житті і ніколи не втрачали надії та віри.

Якщо ви знаєте, навіщо жити, ви зможете витримати будь-які випробування, стверджує Віктор Франкл. Автор дає безцінні поради, як пережити усі страждання та незгоду, які випали на долю людини. А хто в світі зараз потребує його порад більше, ніж українці?

Борис Джонсон, «Фактор Черчилля: Як одна людина змінила історію»

Великий друг України, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон написав книгу-дослідження про найвидатнішого британця в історії (принаймні, так свідчать опитування). Британський політик теж вважає Вінстона Черчилля найвеличнішим державним діячем з усіх, яких породила Британія. І це не дивно, адже саме блискучий розум Черчилля та його рішучі дії допомогли англо-саксам пройти крізь буремні часи Другої світової, не втративши гідності. Ці та інші речі Джонсон досліджує в своїй книзі, тому «Фактор Черчилля» – це спроба аналізу помилок та досягнень свого кумира, розвінчування міфів про його постать та багато іншої цікавої інформації.

«Бенджамін Франклін. Автобіографія»

Свою «Автобіографію» видатний американець спершу не збирався видавати окремою книгою. Він задумував її як розповідь сину про своє життя та здобутий досвід. Але згодом Бенджамін Франклін переглянув своє рішення, і мільйони молодих людей в світі отримали можливість ознайомитися з порадами, як досягти успіху, від людини, яка здолала непростий шлях від помічника продавця свічок до очільника держави.

Книга навчає досягати бажаної мети навіть попри складні життєві обставини.

Окрім нон-фікшн та автобіографічної літератури, радимо не оминати увагою художню літературу. Історії, розказані великими письменниками та письменницями, допомагають бодай на деякий час відволіктися від важких новин, частково перевантажити психіку та допомогти собі в подоланні щоденного стресу, викликаного війною. Тож бажаємо не втрачати надії в нашу перемогу та свої власні сили!

Читайте также

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 Ноябрь, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


↑ Наверх