Звісно, Jobs.ua не пропонує вам залишати свою роботу, але, коли подібні думки з’являються у вас, подумайте, що їх викликає.
Можливо, ви вже не перший рік працюєте у компанії та бачите те, що вона зростає, в той самий момент, як ви залишаєтесь без жодного руху у своїй кар’єрі. За такими умовами, слід чітко розуміти, що якщо підвищення не можливе, з яких-небудь причин, то слід дійсно думати про зміну роботи.
Маленька, та «неадекватна» теперішньому часу заробітна плата, яку вам не збираються підвищувати, також може стати суттєвим поштовхом для зміни вашого місця праці. Якщо ви спробували усі можливі методи й впевнилися у відсутності змін у цьому питанні – починайте свої пошуки.
Окрім зарплатні, такою причиною може стати й відсутність перспектив росту. Тому, хоч вам і підвищено платню за роботу, але ви залишаєтесь на той самій службовій посаді без вірогідності «руху вгору» - пробуйте шукати кращого.
Не менш важлива й наявність впевненості «у завтрашньому дні», яку ваша компанія може давати вам, а може й ні. Якщо є підозри що ви працюєте у «епізодичній компанії», мета якої власне збагачення без огляду на колектив працівників, також не слід залишатися там.
Відсутність поваги до всіх, хто працює на благо власника, теж привід для зміни роботи. Ви – вільна людина й тому, ваш труд повинен поважати кожний, хто має з цього свої «плюси».
Постійна та хронічна втомленість, яку викликає ваша робота, теж можливий привід щодо змін у вашому професійному житті. Розберіться, чому це відбувається, та коли відповідь – непомірні навантаження й зробити з цим нічого не можна, не зволікайте із рішенням щодо пошуку нової роботи.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.