Однако на деле выясняется, что оператор до-лжен владеть массой качеств, которым нужно долго и упорно учиться. Есть мнение, что оператором ПК может устроиться любой человек, который хоть немного владеет компьютером. Однако на деле оказывается, что у оператора должны быть еще некоторые данные кроме умения стучать по «клаве», чтобы ему платили хорошую зарплату. На курсах операторов ПК вас скорее всего научат скоропечатанию (от 150 знаков в минуту). Но этого мало.
Сегодня оператор ПК – это человек, который должен знать:
– основы ассортимента товаров;
– программы Word, Exel,
– основы менеджмента, цепочки функционирования фирмы.
Вам лучше не идти учиться на оператора ПК, если вы:
– не обладаете стрессоустойчивостью (например, не можете работать в условиях дефицита времени);
– внимательностью (например, не можете сосредоточиться, когда вокруг вас галдят кучи сотрудников);
– аккуратностью (не способны филигранно исполнять достаточно рутинную работу);
– работоспособностью (например, не способны в больших объемах делать однообразную работу).
Наверняка во время прохождения курсов оператора ПК вас отправят на практику. Во время практических занятий в коммерческой фирме вы сможете понять, в какой обстановке работают операторы, и попробовать себя в наборе текстов.
Сергей Алешин
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».