Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации

  Публикации "Обучение, развитие, повышение квалификации"

  Страница 1 из 35

  «Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

  • Як у новому році нарешті опанувати англійську мову

   4 января 505

   Буває так, що в процесі опанування англійської ви дійшли до рівня В1, і прогрес зупинився. Настало так зване «плато», з якого важко зрушити. Що ж робити у цьому випадку, коли хочеться отримати чудову роботу, а вивчення англійської мови не просувається?

  • Книжкові новинки для креативних професій

   9 декабря 2020 398

   Нещодавно Jobs.ua розповідали про захоплюючу професію графічного дизайнера. Ну а для тих відвідувачів нашого сайту, які мріють опановувати графічний дизайн або ж будувати кар’єру ілюстратора, пропонується найсвіжіша підбірка тематичної літератури, яка допоможе в професійній діяльності.

  • Вчитися все життя: чому так необхідно

   31 октября 2020 543

   Ви вже закінчили обраний навчальний заклад, отримали бажану професію. Здавалося б, що ще треба? Навіщо витрачати час і сили для навчання далі чомусь новому?

  • Найважливіші професії майбутнього за версією Міністерства освіти і науки України

   16 октября 2020 627

   В наш час все стрімко трансформується, що навіть актуальність тих чи інших професій змінюється швидше, ніж змінюється одне покоління. Розглянемо разом з Jobs.ua прогнозований МОН України список найзатребуваніших професій майбутнього і з’ясуємо, в чому полягає специфіка деяких поки що екзотичних професій.

  • Маленький посібник для фінансиста

   4 октября 2020 502

   Людина, професія якої хоч якось пов’язана з фінансами, повинна мати яскраво виражені аналітичні здібності й не бояться відповідальності. Обов’язково треба мати вищу освіту й відмінне професійне чуття. Ось цьому другому пропонуємо у вільний час повчитися або взяти щось для себе у героїв кінострічок. Jobs.ua зробив невеличку добірку художніх фільмів для приємного й корисного перегляду.

  • Чому можна навчитися цієї осені

   11 сентября 2020 282

   Ось і розпочався новий навчальний рік! У кожного з нас свої спогади про ту школу з партами й підручниками. А вона, як тоді, так і зараз лише сходинки до великого життя, де ми постійно чомусь вчимося. Давайте спробуємо і зараз влаштувати собі уроки й вивчити свої цікаві й найпотрібніші предмети.

  • Проблеми онлайн-освіти, які виявила коронавірусна пандемія

   7 сентября 2020 312

   Коли навесні поточного року навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання, багато хто дивився на це з великим оптимізмом. Мовляв, ось воно, майбутнє: нарешті онлайн-освіта стане нормою. Що ж, оптимізм – це дуже добре, але в реальності все виявилося далеко не так безхмарно.

  • «Зіркова» школа Ілона Маска – що про неї відомо

   1 сентября 2020 228

   У своїй прогресивній школі для обдарованих дітей американський геній поставив за ціль розвивати дитячі таланти, ні до чого їх не змушуючи.

  • Чи потрібен диплом магістра в сучасних реаліях

   29 августа 2020 797

   Студенти, які отримали диплом бакалавра, можуть ставити собі наступні питання: чи варто подавати документи в магістратуру чи ні? Чи варто гаяти півтора року на здобуття магістерського ступеня, і якщо так, то краще поступити на стаціонар чи обрати заочну форму навчання?

  • Огляд гаджетів для розвитку школярів

   27 августа 2020 240

   Сучасні школярі все частіше обирають такі види дозвілля, які сприятимуть їхньому саморозвитку. Які електронні гаджети допомагають їм в цьому? Разом з Jobs.ua розберемося в цьому питанні.


  Ctrl →
  1 из 35

  Рубрики публикаций

  Ищете работу?

  Ищете персонал?

  Часто ищут

  ↑ Наверх