RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации

Публикации "Обучение, развитие, повышение квалификации"

Страница 1 из 40

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Де шукати відгуки на ІТ-курси та як їх перевіряти

  9 июня 2023 2282

  Де ще шукати інформацію про навчальні IT курси, як не в мережі. Тільки популярні сайти про роботу та про навчальні курси, школи нададуть інформацію про програми, там ви зможете знайти й відгуки.

 • Прагнете працювати в медіа? Ось що потрібно для цього

  17 апреля 2023 2175

  Що цікаво, кар’єру медійника можна збудувати навіть без профільної освіти. Що для цього потрібно, з’ясовував Jobs.ua.

 • Саморозвиток під час війни: як почати та не закинути

  5 марта 2023 2422

  Самонавчання та саморозвиток під час війни дає можливість та віру в найближче світле майбутнє. Ми інвестуємо таким чином у краще майбутнє, удосконалюючи себе та свої знання.

 • ТОП-10 професій, які матимуть шалений попит у 2023 році

  24 февраля 2023 15836

  Ринок праці України минулого року зазнав чимало змін. Спробуємо з’ясувати, які топ-10 професій матимуть попит у 2023 році.

 • Як учителям зацікавлювати учнів навчанням?

  20 февраля 2023 336

  Навіть у такий складний час, як зараз, українські вчителі можуть зацікавлювати учнів процесом навчання. То чому б нашим вчителям не переймати досвід американських колег, які вміють перетворити стандартний шкільний урок на захоплююче заняття?

 • Хто такий ІТ-аналітик – все про професію

  31 января 2023 1231

  Посередниками між розробниками і замовниками в світі ІТ виступають представники декількох професій. Однією з таких професій є ІТ-аналітик. Розповідаємо, в чому полягають його обов’язки, які перспективи відкриваються перед ІТ-аналітиками і не тільки.

 • Стати ментором для когось – чому це корисно для вас самих?

  30 января 2023 490

  Якщо ви непогано розбираєтеся в своїй справі, вивчили всі можливі нюанси своєї професії – це добра нагода задуматися над тим, щоб стати ментором для когось. Портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує вам довідатися, в чому полягає користь менторства для вас самих.

 • Хто такий та чим займається Security Specialist

  20 января 2023 540

  Якщо ви бодай трохи знаєте англійську, вже із самої назви професії стане зрозуміло, чим займається цей фахівець. І якщо ви цікавитеся кібербезпекою, плануєте розвиватися в цій сфері та стати висококласним спеціалістом – розберемося для початку з базовими поняттями, хто такий та чим займається Security Specialist.

 • Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

  19 января 2023 272

  Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

 • П’ять причин захопити дитину програмуванням

  11 декабря 2022 419

  Нащо дитині пробувати писати програми? Де програмування може знадобитися дитині в житті? А якщо дитина не захоче ставати програмістом?


Ctrl →
1 из 40

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх