RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Обучение

Публикации "Обучение"

Страница 1 из 13

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • Саморозвиток під час війни: як почати та не закинути

  5 марта 2023 3535

  Самонавчання та саморозвиток під час війни дає можливість та віру в найближче світле майбутнє. Ми інвестуємо таким чином у краще майбутнє, удосконалюючи себе та свої знання.

 • Як учителям зацікавлювати учнів навчанням?

  20 февраля 2023 409

  Навіть у такий складний час, як зараз, українські вчителі можуть зацікавлювати учнів процесом навчання. То чому б нашим вчителям не переймати досвід американських колег, які вміють перетворити стандартний шкільний урок на захоплююче заняття?

 • Двотижневий спринт з прокачки англійської – підтягнемо English skills?

  19 января 2023 311

  Якщо ви обіцяли собі прокачати свою англійську з нового року – саме час виконати цю обіцянку. Влаштуйте собі двотижневий спринт з прокачки англійської, приділяючи цій справі 20-60 хв щодня. Подробиці нижче.

 • Чому навчатися чомусь новому настільки важливо зараз?

  7 сентября 2022 981

  Осінь завжди знаменує початок нового навчального року, її магія діє навіть в умовах війни. Враховуючи це, тобто першу осінь в Україні в умовах повномасштабної війни, портал з працевлаштування Jobs.ua пропонує обговорити важливу тему, а саме – чому навчатися чомусь новому зараз дуже важливо.

 • Чому люди кидають вивчення програмування на пів дорозі?

  2 сентября 2022 397

  В цій статті разом із Jobs.ua пропонуємо розглянути, які найважливіші помилки роблять ті, хто прагне вивчати програмування, але з часом закидають цю справу на пів дорозі.

 • Як вчитися ефективно, і не лише програмуванню?

  24 августа 2022 486

  Надихнувшись прикладом друзів чи перспективами, які відкриваються в програмуванні, майбутній програміст з палаючими очима береться до навчання… а потім в якийсь момент вигорає. Чому так стається і як запобігти цьому? Портал Jobs.ua пропонує вам з’ясувати, як навчатися ефективно, і не лише програмуванню.

 • Вакансії на стажування для Trainee та Junior, які залишились в Україні

  10 июля 2022 435

  українська компанія з розробки програмного забезпечення MacPaw пропонує всім початківцям, що залишаються в Україні, опанувати IT навички.

 • Мнемонічний метод тренування – вчимося запам’ятовувати великі обсяги інформації, коли вивчаємо щось нове

  29 июня 2022 440

  Будь-який складний вид діяльності потребує довгого та наполегливого навчання. Цей складний для розуміння та розтягнений в часі процес можна суттєво скоротити, якщо навчитися запам’ятовувати великі обсяги інформації особливим чином. Наприклад, за допомогою мнемонічного методу тренування.

 • Як займатися самоосвітою у воєнний час

  8 июня 2022 846

  Якщо ви маєте бажання зайнятися самоосвітою, то розпочніть з етапу підготовки до цього процесу, що допоможе вам успішно вправлятися із навчанням.

 • Опановуємо англійську під час війни: як тут може допомогти Google Перекладач?

  6 июня 2022 451

  А саме – його мобільна версія, яка дає можливість практикуватися у вивченні англійської мови де завгодно і коли завгодно. Враховуючи актуальність цього питання, портал з пошуку роботи Jobs.ua пропонує вам розглянути можливості мобільної версії популярного перекладача, на які ви раніше, можливо, не звертали уваги.


Ctrl →
1 из 13

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх