Не могу не пойти. Вы считаете, что ваше игнорирование корпоративного праздника будет расценено как оскорбление коллегам? Тогда ваша цель – показать, что вы как будто бы в коллективе, как будто бы по-другому и не мыслите себе жизнь. На вечеринке вы сядете тихонечко в уголке и просто "отметитесь", что вы – здесь. Или выпьете немного, чтобы не ощущать дискомфорта, и просто попытаетесь получать удовольствие.
Познакомиться поближе со своим начальником. Если вы такой вот расчетливый человек, то надо смело себе в этом признаться и действовать. Выберите место поближе от него (нее). Если вы с ним (с ней) противоположного пола, то пригласите его (ее) танцевать. Однако неформальную обстановку праздника не стоит использовать как повод просить руководство о прибавке к зарплате либо о новой должности. Зато не лишним будет за бокалом шампанского сказать несколько слов шефу о своих успешных проектах.
Произвести фурор. Праздник – это всегда возможность посмотреть на других и показать себя. Хотите выделиться – покупаете сногсшибательный наряд, все время шутите, громко хохочете или кричите, чтобы вас заметили и оценили вашу оригинальность. Универсальный совет относительно поведения на корпоративной вечеринке может быть только один: быть самим (самой) собой. Если вы веселый, то будьте веселым. Если грустный, то будьте грустным. Если любите притворяться – притворяйтесь. Если, наоборот, ненавидите носить на себе маску лицемерия, то ведите себя как хотите.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?
Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.