RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации
 3. Жизнь в коллективе

Публикации "Жизнь в коллективе"

Страница 1 из 38

«Публикации» — в этом разделе, вы сможете найти, всегда свежую и актуальную информацию о рынке труда в Украине. Узнать последние новости, касающиеся трудоустройства. Найти полезные публикации о работе, советы от специалистов сферы трудоустройства и прочитать свежие новости от наших партнеров.

 • П'ять пасивно-агресивних фраз, яких краще уникати на роботі (та й у житті)

  6 декабря 2023 331

  Друзі, сьогодні пропонуємо цікаву тему на розгляд про нетипову поведінку багатьох співробітників в компаніях, яка вносить труднощі в порозуміння при комунікації - пасивна агресія.

 • Лагідна українізація - як перейти на українську мову всім колективом

  8 ноября 2023 715

  Дієві поради, як впровадити українізацію в команді лагідно та покроково.

 • Як працювати з великою різницею в часі

  11 октября 2023 389

  Однією з найголовнішим труднощів для робітників дистанційного формату є синхронізація з командою відповідно часу, особливо, якщо мова про місцеперебування членів команди в різних країнах чи частинах світу.

 • Три кроки до розв’язання конфліктів у команді

  5 октября 2023 693

  Конфлікти та непорозуміння трапляються навіть в ідеальних командах. Банальна логіка підказує нам, що конфлікти потрібно гасити швидко, якщо вже не вдалося їх уникнути. Та чи насправді це так? Давайте з’ясуємо це, а також розглянемо три кроки до розв’язання конфліктів у команді.

 • Подарунки для начальника, якщо добре знаєте його вподобання

  27 апреля 2023 350

  Нещодавно портал Jobs.ua розповідав читачам про ідеї подарунків для учасників онлайн-заходів. В цій статті пропонуємо вам з’ясувати, які подарунки на день народження сподобаються вашому начальнику, якщо ви добре знаєте його вподобання.

 • Небанальні подарунки колегам на день народження

  16 марта 2023 457

  Набридло дарувати колегам банальні подарунки, як-от чашки, сервізні набори і коробки цукерок? Давайте поміркуємо разом із Jobs.ua, якими небанальними подарунками ви можете здивувати колег, коли настає цей приємний день. День народження.

 • Поради, як перестати боятися свого керівника

  13 марта 2023 259

  Звичайно, ці поради будуть актуальні для тих працівників, які з певної причини бояться свого керівника. Що цікаво, причини цьому страху можуть бути як об’єктивні, так і цілком суб’єктивні.

 • Здивуйте себе і колег, опанувавши в якості хобі екзотичні мистецтва Японії

  6 октября 2022 465

  Відволікатися від важких новин можна по-різному. Наприклад, опановуючи давні японські ремесла, які принесуть вам безліч хвилин задоволення і навіть, можливо, розрадять у важку хвилину. А якщо розвинете свою майстерність, опановуючи описані нижче хобі, зможете здивувати не лише себе, а й своїх друзів та колег.

 • Як впоратися із підвищенням колеги на роботі?

  20 сентября 2022 484

  Це важко психологічно – усвідомлювати, що підвищили вашого колегу, а не вас. Що тепер він буде начальником, матиме більше влади і більшу зарплату, а не ви. Як впоратися з такими неприємними відчуттями? Давайте з’ясуємо.

 • Як правильно реагувати на неконструктивну критику?

  6 сентября 2022 294

  Навіть конструктивну, осмислену і грамотно подану критику багато людей не сприймають. А що вже говорити про критику, яка базується здебільшого на домислах та хибних припущеннях іншої людини. Як реагувати на такий варіант критики, яку інакше як неконструктивною, не назвеш?


Ctrl →
1 из 38

Ищете работу?

Ищете персонал?

Часто ищут

↑ Наверх