RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Новости Украины и мира
  4. Новости
  5. Кто является лидером президентской гонки

Кто является лидером президентской гонки

5.11.2009 472

Таковы данные социологического исследования, проведенного Центром Разумкова с 19 по 26 октября. Были опрошены 2010 респондентов в возрасте от 18 лет во всех областях Украины, Киеве и в Крыму.

Во втором туре респонденты чаще высказывались за намерение поддержать Януковича, чем Тимошенко (соответственно 40,5% и 33,3% тех, кто собирается принять участие в выборах).

В случае выхода во второй тур Януковича и лидера "Фронта перемен" Арсения Яценюка преимущество первого над вторым менее выражено (соответственно 40% и 30,4%).

Если бы во второй тур вышли Тимошенко и Яценюк, 30,5% тех, кто намерен принимать участие в выборах, проголосовали бы за действующего премьера, а 26,9% - за Яценюка.

Касательно 1-го тура. Респондентам предложили выбрать из предложенного списка человека, за которого они бы проголосовали, если бы выборы президента состоялись в ближайшее время. Так, среди тех, кто намерен принять участие в выборах, 28,9% проголосовали бы за Виктора Януковича, 20,3% - за Тимошенко.

8,2% тех, кто намерен принять участие в выборах, отдали бы предпочтение лидеру "Фронта перемен" Арсению Яценюку. Такой же процент опрошенных проголосовал бы "против всех".

Президенту Украины Виктору Ющенко отдали бы голоса 4,9% тех, кто намерен принять участие в голосовании, лидеру Компартии Петру Симоненко - 4,5%, председателю Верховной Рады Владимиру Литвину - 3,3%. За экс-главу Нацбанка Сергея Тигипко проголосовали бы 3,9%.

Лидера Всеукраинского объединения "Свобода" Олега Тягнибока готовы поддержать 1,9%.

Другие указанные в списке политики набирают менее 1%+ лидер Соцпартии Александр Мороз (0,7%), народные депутаты Анатолий Гриценко и Инна Богословская - по 0,5%, лидер Прогрессивной социалистической партии Украины Наталья Витренко (0,4%), лидер Украинской народной партии Юрий Костенко 0,2%.

Затруднились с ответом, не определились 13,6%.

Читайте также

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 Ноябрь, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 Октябрь, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 Сентябрь, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 Сентябрь, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 Август, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Наверх