Таковы данные социологического исследования, проведенного Центром Разумкова с 19 по 26 октября. Были опрошены 2010 респондентов в возрасте от 18 лет во всех областях Украины, Киеве и в Крыму.
Во втором туре респонденты чаще высказывались за намерение поддержать Януковича, чем Тимошенко (соответственно 40,5% и 33,3% тех, кто собирается принять участие в выборах).
В случае выхода во второй тур Януковича и лидера "Фронта перемен" Арсения Яценюка преимущество первого над вторым менее выражено (соответственно 40% и 30,4%).
Если бы во второй тур вышли Тимошенко и Яценюк, 30,5% тех, кто намерен принимать участие в выборах, проголосовали бы за действующего премьера, а 26,9% - за Яценюка.
Касательно 1-го тура. Респондентам предложили выбрать из предложенного списка человека, за которого они бы проголосовали, если бы выборы президента состоялись в ближайшее время. Так, среди тех, кто намерен принять участие в выборах, 28,9% проголосовали бы за Виктора Януковича, 20,3% - за Тимошенко.
8,2% тех, кто намерен принять участие в выборах, отдали бы предпочтение лидеру "Фронта перемен" Арсению Яценюку. Такой же процент опрошенных проголосовал бы "против всех".
Президенту Украины Виктору Ющенко отдали бы голоса 4,9% тех, кто намерен принять участие в голосовании, лидеру Компартии Петру Симоненко - 4,5%, председателю Верховной Рады Владимиру Литвину - 3,3%. За экс-главу Нацбанка Сергея Тигипко проголосовали бы 3,9%.
Лидера Всеукраинского объединения "Свобода" Олега Тягнибока готовы поддержать 1,9%.
Другие указанные в списке политики набирают менее 1%+ лидер Соцпартии Александр Мороз (0,7%), народные депутаты Анатолий Гриценко и Инна Богословская - по 0,5%, лидер Прогрессивной социалистической партии Украины Наталья Витренко (0,4%), лидер Украинской народной партии Юрий Костенко 0,2%.
Затруднились с ответом, не определились 13,6%.
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?