RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Публикации о работе
 3. Все о работе
 4. Это важно знать каждому
 5. Квантові технології – як вони змінять наш світ?

Квантові технології – як вони змінять наш світ?

9.01.2021 431
Квантові технології – як вони змінять наш світ?

Квантові технології – як вони змінять наш світ?

9.01.2021     431

Ми не уявляємо життя без сучасних комп’ютерів. Але поряд з безмежними можливостями ми спостерігаємо для себе чимало загроз у віртуальному світі. Наприклад, якими б захищеними не були наші паролі, їхній захист можна обійти; існує також ризик здійснити сумнівну транзакцію або перейти за небезпечним посиланням. Але технологічна революція не стоїть на місці, і рішення, як убезпечитися від загроз хакерських атак, є. І це рішення – квантові технології. Jobs.ua розповідає, чому ця новітня технологія настільки безпечна, і на які сфери життя найперше вплинуть квантові комп’ютери.

Кілька слів про квантові технології

Квантовий інтернет – це мережа, яка буде з’єднувати квантові комп’ютери та інші пристрої, які працюватимуть з технологією квантової передачі даних. Звичайно, ці рішення будуть реалізовані в майбутньому, але людство уже стоїть на порозі застосування принципів квантової механіки в області передачі інформації.

Експерименти з квантової передачі даних успішно здійснені в Китаї та США. Щоправда, передавати інформацію за допомогою цієї технології можна поки що лише на певну відстань, але технологія постійно вдосконалюється.

Чому квантові комп’ютери такі необхідні людству? Тому що вони працюватимуть в тисячі разів швидше, ніж наші звичайні ПК, та й втрутитися в процес передачі інформації третій стороні стане неможливо. А все тому, що в квантовій передачі даних використовується зовсім інший принцип кодування інформації.

Як квантові технології змінять наше життя

Уявіть світ, в якому вчені знайшли ліки від раку, а електромобіль достатньо зарядити один раз на рік. Уявіть світ, де літаки літатимуть швидше і будуть набагато довговічнішими, а смартфони з наших кишень перекочують у формат голограм на лінзах для очей. Фантастичне майбутнє, чи не так? І всі ці просунуті технології прийдуть в наші життя завдяки появі квантових комп’ютерів, які завдяки своїй неймовірній швидкодії зможуть проаналізувати величезну кількість речовин і їхніх властивостей. Це, в свою чергу, дозволить створити найефективніші і найбезпечніші матеріали.

Впровадження квантових комп’ютерів суттєво вплине на багато сфер людської діяльності. Наприклад, медицина і фармацевтична галузь, яка переживатиме справжній бум, адже з’явиться багато ефективних ліків. Як це станеться? Річ у тому, що розробка нових лікарських препаратів включає такий важливий пункт, як дослідження просторової структури білкових з’єднань. Мова йде про так званий фолдінг білка, розрахунки якого складно провести на звичайному комп’ютері. А от квантовий комп’ютер дозволить здійснити найскладніші обчислення, що й відкриє шлях не лише для створення ефективних і універсальних вакцин, а й навіть дозволить зрозуміти механізм появи багатьох захворювань.

Для сфери логістики квантові обчислення теж стануть справжнім спасінням. Стане можливим краще оптимізувати доставку товарів для отримання більшої економічної вигоди, та й заощадиться час доставки продукції. Виграють великі логістичні компанії, авіаперевізники.

Звичайно, традиційні ПК не зникнуть з появою квантових комп’ютерів, але останні значно розширять можливості по моделюванню і вирішенню складних задач, з якими нашим сучасним комп’ютерам важко впоратися в зв’язку з обмеженою швидкістю здійснення обчислювальних операцій.

Читайте также

 • Безкоштовне розміщення вакансій та цікаві знижки на сайті Jobs.ua 5 Февраль, 2024

  Для наших Кращих Роботодавців!

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 Декабрь, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 Декабрь, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 Декабрь, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 Декабрь, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Наверх