RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Соискателю
  4. Собеседование без проблем
  5. Ложь по совету рекрутера

Ложь по совету рекрутера

3.06.2010 474

Работодатели зачастую предъявляют многочисленные или специфические требования к будущему сотруднику. Для того, чтобы "продать" подходящего соискателя, приходится идти на небольшие хитрости.

Рекрутер понимает, что вы подходите на вакансию, но не соответствуете по нескольким пунктам. В этом случае он может попросить вас слегка изменить сведения о себе на встрече с будущим работодателем.

Прежде, чем согласиться на небольшую ложь во благо, поинтересуйтесь, что именно вам прийдется приврать. Есть вещи, о которых лгать нельзя. Например, не лгите о владении иностранными языками, не говорите, что у вас есть дипломы о повышении квалификации, если на самом деле их нет. Рано или поздно об это станет известно.

Не стоит соглашаться на то, что вам противоречит.

Читайте также

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 Декабрь, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 Декабрь, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 Декабрь, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 Декабрь, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 Декабрь, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


↑ Наверх