Американское издание "The Forbes" опубликовало список лучших городов США для молодых профессионалов. Издание рассмотрело 40 крупнейших городов страны и оценило их по рейтингам 400 наилучших больших и 200 маленьких компаний.
Среди критериев, по которым определялись лучшие города для начинающих специалистов, - показатели стоимости жизни (прожиточного минимума), данные о зарплате и социальные особенности проживающих. Например, какое количество людей возрастом от 20 до 35 лет проживает в городе, а также данные о количестве супружеских пар.
Так, на десятом месте рейтинга - Остин (Техас). Даже при том, что Остин заработал репутацию второй Силиконовой Долины, он качественно не лидирует в оценках 400 лучших больших компаний и 200 лучших маленьких компаний. По оценкам издания, он финиширует на 23 месте. Но социальные рейтинги Техаса, показывающие занятость неженатых людей, которые зарабатывают больше денег, чем необходимо для жизни в городе, помогают городу подняться на 10 позицию.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.
Працюєте на творчій ниві і переживаєте за те, як ШІ змінить «баланс сил» у вашій професії? Продаєте товари чи послуги і хочете оптимізувати бізнес процеси з використанням штучного інтелекту? З’ясуємо, як «подружитися» з АІ, щоб не відстати в майбутньому від своїх конкурентів.
Нещодавно ми писали, як обрати навчання в магістратурі за кордоном. Сьогодні пропонуємо вашій увазі топову підбірку нагадувань, що взяти з собою, якщо плануєте навчатися в іншій країні.
Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.
А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.