RUUA
Ваш аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Публикации о работе
  3. Все о работе
  4. Это важно знать каждому
  5. Маленькі і корисні звички – як вони здатні вирішувати великі проблеми?

Маленькі і корисні звички – як вони здатні вирішувати великі проблеми?

7.04.2021 313
Маленькі і корисні звички – як вони здатні вирішувати великі проблеми?

Маленькі і корисні звички – як вони здатні вирішувати великі проблеми?

7.04.2021     313

Ви погоджуєтеся з тим, що дотримання хороших звичок і набуття нових вмінь зробить життя якіснішим, а роботу – чим би ви не займалися – в рази приємнішою? Корисні звички формують нашу поведінку, а їхній результат – вчинки, які ми здійснюємо щодня. Jobs.ua підготували підбірку маленьких і корисних звичок, які за умови впровадження в життя здатні вирішити найбільші проблеми – як на роботі, так і поза нею.

Про спілкування

Навички комунікації значно легше розвинути, ніж інтелект. Практикуйтеся, і вміння спілкуватися з людьми і знаходити з ними спільну мову різко підвищиться. Зайве говорити, які це переваги дає в житті, коли вмієш проводити переговори чи виступати на публіці. І власні зажими, страхи і комплекси нівелюються, і круг оточення розширюється. Це одна з важливих цілей насправді – чим більше соціальних зв’язків, тим більше можливостей ви отримуєте. А здавалося б – ну що там складного, вміння говорити? А про вміння говорити правильно, точно, лаконічно і переконливо мудреці і вчені вже тисячі років пишуть все нові і нові книги і дослідження.

Як правильно поводитися перед важливими зустрічами і переговорами

Не потрібно завчати слово в слово свою публічну промову чи ті переконливі аргументи, які ви плануєте сказати партнерам по бізнесу чи важливим клієнтам. Якщо ви сильно хвилюватиметеся перед зустріччю, з голови легко вилетять усі завчені напередодні слова і жарти.

Не так турбуйтеся про слова, які скажете, як про своє самопочуття. Потурбуйтеся краще про настрій, який у вас повинен бути перед зустріччю. Легкий і піднесений настрій, щоб налаштуватися на потрібну хвилю – це найкращий подарунок від вас всім учасникам перемовин чи слухачам у залі. Почуваючись впевнено і піднесено, ви з легкістю знайдете потрібні слова, щоб донести свою позицію чи максимально вдало розкрити свою думку. Тому настрій – це те, про що варто потурбуватися найперше.

Тренуйте рівновагу

Ви маєте можливість мінімум два рази на день потренувати рівновагу… під час чищення зубів. Тренуючи вміння зберігати рівновагу, ви уникнете потенційних травм на роботі чи поза нею. Навіть підвернути ногу, не кажучи про щось серйозніше – це додаткові клопоти і фінансові витрати, згаяний час і нерви.

Шукайте свій вид спорту

Пробуйте різні види спорту, шукайте щось своє. Біг, плавання, тренажерний зал і т.д. – вибір величезний. Цим ви не тільки будете підтримувати тіло у відмінному стані, а й збільшите коло спілкування. Про соціальні зв’язки ми вже згадували, наскільки це чудова і практична річ. Серед спортсменів-любителів ви зустрінете представників найрізноманітніших професій, а як це добре для вирішення робочих і побутових питань – товаришувати з таксистами, програмістами, менеджерами і торговими агентами.

Як подружитися з певною людиною

Якщо ви хочете подружитися з кимось, але не знаєте, з якого боку підійти, скористайтесь наступною порадою: запропонуйте свою допомогу чи спільний проект, або навпаки – попросіть про допомогу. Тут вже треба діяти по ситуації. Але пам’ятайте, що люди люблять допомагати іншим. Їм лестить, коли їх просять взяти участь у важливому проекті. Використайте це собі та іншій людині на користь.

Читайте также

  • Магістратура за кордоном: де навчатися українцям? 7 Февраль, 2025

    Перед українцями, які планують навчатися в магістратурі за кордоном, постають цілком закономірні питання: в якій країні навчатися, який ВНЗ обрати? Університетів сотні, обрати доведеться один. В цій статті ми розкажемо, на які речі треба передусім звернути увагу українцям, які хочуть навчатися в магістратурі за кордоном.

  • Адаптуємось на новій роботі: найдієвіші поради 5 Февраль, 2025

    А ви знали, що адаптацію персоналу поділяють на первинну і вторинну? Якщо ні, в цій статті з’ясовуємо відмінності між ними. А також розказуємо найдієвіші поради, як швидко адаптуватися на новій роботі.

  • Як успішно запустити YouTube-канал в 2025 році? 3 Февраль, 2025

    YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.

  • Найпоширеніші дискримінаційні питання на співбесідах: як діяти, якщо запитують не про роботу29 Январь, 2025

    Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.

  • Як зацікавити дитину фрилансом?27 Январь, 2025

    Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті. 


↑ Наверх